Lietuvos valstybės simboliai Seimo rūmai Seimo logotipas

Seime viešėjo Ukrainos studentai

2015 m. rugsėjo 16 d. pranešimas VIR

 

Šiandien Seime organizacijos „Euroschool“ iniciatyva lankėsi Ukrainos studentai iš Vasilijaus Karazino ir Nacionalinio aviacijos universitetų.

Parlamente studentai buvo supažindinti su Lietuvos istorija, parlamento veikla. Ukrainiečiai susitiko su Seimo kanceliarijos Komunikacijos departamento direktore Loreta Raulinaityte, kuri išsamiai papasakojo apie Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai patirtį.

 

 

 

Ukrainos studentams pristatyta Lietuvos pirmininkavimo Europos Sąjungos Tarybai patirtis. Seimo kanceliarijos nuotr. (aut. Olga Posaškova) 

 

Studentai apsilankymo Lietuvoje metu taip pat susitiks su Užsienio reikalų, Ekonomikos ministerijų, Vilniaus savivaldybės, Europos informacijos biuro atstovais. Susitikimuose bus diskutuojama apie Lietuvos ekonominius ir tarptautinius iššūkius.

 

„Euroschool“ – tai organizacija, kurios iniciatyva tarptautinius santykius studijuojantys jauni ukrainiečiai dalyvauja stažuotėje „Lietuva: sėkmingo pasirinkimo istorija“. Šios stažuotės tikslas – supažindinti jaunimą su iškovota Lietuvos Nepriklausomybe, politine raida ir integracija į Europos Sąjungą.

 

Goda Liaugminienė

Seimo kanceliarijos Komunikacijos departamento

Ryšių su visuomene skyrius (tel. (8 5) 239 6875, el. p. [email protected])


  Siųsti el. paštuSpausdinti