Lietuvos valstybės simboliai Seimo rūmai Seimo logotipas

Seimo narė I. Šiaulienė dalyvaus Baltijos Asamblėjos Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto posėdyje

2018 m. balandžio 11 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo valdyba komandiravo Seimo Pirmininko pavaduotoją, Seimo delegacijos Baltijos Asamblėjoje narę Ireną Šiaulienę balandžio 12–13 dienomis dalyvauti Baltijos Asamblėjos Švietimo, mokslo ir kultūros komiteto posėdyje Rygoje (Latvijos Respublika).

Posėdyje numatoma aptarti praktinius Baltijos kultūros fondo įkūrimo klausimus, taip pat bus kalbama apie Baltijos šalių informacinės erdvės stiprinimą.

 

Baltijos Asamblėja yra Lietuvos, Estijos ir Latvijos parlamentų bendradarbiavimo tarptautinė organizacija, sudaryta remiantis Lietuvos Respublikos, Estijos Respublikos ir Latvijos Respublikos Aukščiausiųjų Tarybų narių 1990 m. gruodžio 1 d. Vilniuje priimtu bendru sprendimu, veikianti 1994 m. birželio 13 d. pasirašyto Lietuvos Respublikos, Estijos Respublikos ir Latvijos Respublikos susitarimo „Dėl Baltijos šalių tarpparlamentinio ir tarpvyriausybinio bendradarbiavimo“, taip pat Baltijos Asamblėjos Statuto ir kitų Baltijos Asamblėjos bei jos organų priimtų teisės aktų pagrindu.

Baltijos Asamblėja turi bendradarbiavimo sutartis su Šiaurės Taryba, Beniliukso parlamentu, GUAM (Gruzijos, Ukrainos, Azerbaidžano ir Moldovos) Parlamentine Asamblėja ir atstovauja Lietuvos, Estijos ir Latvijos parlamentams Baltijos jūros parlamentinėje konferencijoje, Nuolatiniame komitete ir darbo grupėse.

 

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro vyriausioji specialistė

Monika Kutkaitytė

Tel. (8 5)  239 6666, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-04-11 15:41
   Monika Kutkaitytė

  Siųsti el. paštuSpausdinti