Lietuvos valstybės simboliai Seimo rūmai Seimo logotipas

Seimo nariai A. Butkevičius ir E. Zingeris dalyvaus Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos komitetų posėdžiuose

2018 m. rugsėjo 7 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo delegacijos Europos Tarybos Parlamentinėje Asamblėjoje pirmininkas Algirdas Butkevičius rugsėjo 10–12 dienomis lankysis Paryžiuje (Prancūzijos Respublika). A. Butkevičius dalyvaus Europos Tarybos Parlamentinės Asamblėjos Politinių reikalų ir demokratijos komiteto posėdyje.

Seimo delegacijos Europos Tarybos Parlamentinėje Asamblėjoje narys Emanuelis Zingeris rugsėjo 9–12 dienomis Paryžiuje dalyvaus Teisės reikalų ir žmogaus teisių komiteto bei Politinių reikalų ir demokratijos komiteto posėdžiuose.

 Politinių reikalų ir demokratijos komiteto posėdyje politikai numato aptarti islamo finansavimo Europoje, Europos rekonstrukcijos ir plėtros banko, Parlamentinės Asamblėjos perspektyvos, numatomų darbų ir renginių klausimus.

 Teisės reikalų ir žmogaus teisių komiteto posėdyje: Sergejaus Magnickio nužudymo ir kiti  atvejai siejant juos su nebaudžiamumo problema ir tikslinių sankcijų poveikiu;  pilietybės atėmimo, kaip kovos su terorizmu, priemonė; būtinybė atstatyti žmogaus teises Šiaurės Kaukazo regione ir kt.      

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėja Jolanta Anskaitienė

Tel. (8 5)  239 6508, el. p. [email protected]

  

   Naujausi pakeitimai - 2018-09-07 12:49
   Jolanta Anskaitienė

  Siųsti el. paštuSpausdinti