Lietuvos valstybės simboliai Seimo rūmai Seimo logotipas

Seime lankysis Gruzijos Parlamento narių delegacija

2018 m. rugsėjo 17 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Rugsėjo 16–20 dienomis Lietuvoje su darbo vizitu lankosi Gruzijos Parlamento narių delegacija, atvykusi susipažinti su Lietuvos Respublikos demokratinėmis reformomis ir euroatlantinės integracijos patirtimi.

Rugsėjo 18 d., antradienį, 9 val. Algirdo Mykolo Brazausko salėje (Seimo I rūmai) įvyks Seimo Pirmininko pavaduotojos Irenos Degutienės, 11 val. – Seimo Biudžeto ir finansų, Audito, Ekonomikos komiteto narių, o 14 val. – Seimo Etikos ir procedūrų komisijos narių susitikimai su Gruzijos Parlamento narių delegacija.

Rugsėjo 19 d., trečiadienį, 11 val. Prezidento salėje (Seimo I rūmai) numatytas delegacijos susitikimas su Seimo Žmogaus teisių komiteto nariais, 12 val. Algirdo Mykolo Brazausko salėje – susitikimas su Seimo Užsienio reikalų komiteto nariais, 15 val. Algirdo Mykolo Brazausko salėje – susitikimas su Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto nariais.

Pirmadienį jau įvyko susitikimas su užsienio reikalų viceministru Dariumi Skusevičiumi, taip pat su Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovu Arnoldu Pranckevičiumi. Vizito Lietuvoje metu taip pat numatyta susitikti su Vyriausiosios tarnybinės etikos komisijos ir Valstybės kontrolės atstovais.

 

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro vyriausioji specialistė

Monika Kutkaitytė

Tel. (8 5)  239 6666, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-09-17 11:22
   Monika Kutkaitytė

  Siųsti el. paštuSpausdinti