Lietuvos valstybės simboliai Seimo rūmai Seimo logotipas

Seimo atstovai dalyvaus Europolo Jungtinės parlamentinės kontrolės grupės posėdyje Briuselyje

2018 m. rugsėjo 21 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo valdyba komandiravo Seimo Europos reikalų komiteto narį Audronių Ažubalį, Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narį Joną Jarutį ir Teisės ir teisėtvarkos komiteto narį Julių Sabatauską 2018 m. rugsėjo 24–25 dienomis dalyvauti 3-iajame Europolo Jungtinės parlamentinės kontrolės grupės posėdyje Briuselyje (Belgijos Karalystė).

Posėdyje numatoma aptarti Europolo Jungtinės parlamentinės kontrolės grupės 2018–2019 m. darbo prioritetus, 2019–2021 m. Europolo daugiametės darbo programos projektą, Europolo vaidmenį užtikrinant pagrindinių teisių ir laisvių bei asmens duomenų apsaugą, Europolo veiklą kovojant su finansiniais nusikaltimais ir pinigų plovimu ir kt.

Europolo Jungtinės parlamentinės kontrolės grupės, įsteigtos 2017 m. vykusiame ES valstybių narių nacionalinių parlamentų pirmininkų susitikime, tikslas yra atlikti Europolo veiklos parlamentinę priežiūrą.

Šis Europos Parlamento ir nacionalinių parlamentų atstovų susitikimas yra vienas iš Austrijos pirmininkavimo ES Tarybai parlamentinio matmens renginių.

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro vyriausiasis specialistas

Rimas Rudaitis

Tel. (8 5)  239 6132, el. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2018-09-21 14:19
   Rimas Rudaitis

  Siųsti el. paštuSpausdinti