Lietuvos valstybės simboliai Seimo rūmai Seimo logotipas

Seimo narys E. Vareikis dalyvaus konferencijoje, skirtoje aptarti Vakarų Balkanų regiono eurointegracijos perspektyvą

2018 m. spalio 3 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo narys Egidijus Vareikis spalio 4–6 dienomis lankysis Sofijoje (Bulgarijos Respublika). Jis dalyvaus tarpparlamentinėje konferencijoje „Besikeičiantis Vakarų Balkanų regionas – parlamentinė perspektyva ir narystės Europos Sąjungoje procesas“. Renginį organizuoja Bulgarija, pirmininkavusi Europos Sąjungos Tarybai 2018 m. sausio–birželio mėnesiais, ir Europos Parlamentas.

Konferencijos tikslas – sudaryti galimybę parlamentarams iš Europos Parlamento, ES valstybių narių ir Vakarų Balkanų valstybių aptarti pastangų stiprinti regiono europinę perspektyvą efektyvumą ir tęstinumą. Renginyje bus diskutuojama apie ES ateitį, taip pat siekiama apibrėžti nacionalinių parlamentų vaidmenį vykdant būtinas reformas siekiant narystės ES.

Konferencijoje dalyvaus regiono nevyriausybinių organizacijų ir žiniasklaidos atstovai, todėl tikimasi, kad jų požiūris praturtins diskusijas ir padės parlamentarams įsigilinti į Vakarų Balkanų politinę, ekonominę ir socialinę padėtį Europos integracijos kontekste.

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėja Jolanta Anskaitienė

Tel. (8 5) 239 6508, el. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2018-10-03 13:48
   Jolanta Anskaitienė

  Siųsti el. paštuSpausdinti