Lietuvos valstybės simboliai Seimo rūmai Seimo logotipas

Seimo narės R. Juknevičienės pranešimas: NATO PA prezidentė R. Juknevičienė su darbo vizitu lankosi Moldovoje

2018 m. spalio 18 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo narė, NATO Parlamentinės Asamblėjos prezidentė Rasa Juknevičienė spalio 18–19 dienomis lankysis Kišiniove (Moldova), kur susitiks su šalies vadovais ir kitais aukštais pareigūnais.

Moldova – NATO partnerė, nors yra paskelbusi neutralitetą. NATO čia vykdo daug projektų, pagal kuriuos vyksta reformos Moldovos kariuomenėje.

„Šiuo metu čia vyksta sudėtingi procesai, daug ekspertų susirūpinę dėl demokratijos procesų, šalis labai pasidalinusi. Dalis visuomenės tebemato ateitį su Rusija, dalis – su Europos Sąjunga. Mano vizito tikslas – sustiprinti parlamentinės saugumo dimensijos ryšį, pasidalinti mūsų šalies patirtimi šioje srityje“, – teigia R. Juknevičienė.

Šiandien įvyks susitikimai su užsienio reikalų ir europinės integracijos bei gynybos ministrais, NATO PA delegacijos pirmininku ir nariais.

Penktadienį NATO PA prezidentė susitiks su Moldovos prezidentu Igoriu Dodonu, vėliau dalyvaus susitikime su nevyriausybinių organizacijų „Transparency International“ Moldovos skyriaus, Strateginių iniciatyvų instituto, Nepriklausomos žiniasklaidos asociacijos – atstovais.

 

Kontaktams:

Seimo narė, NATO PA prezidentė

Rasa Juknevičienė

Mob. 8 698 42 675, el. p. el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2018-10-18 09:08
   Jolanta Anskaitienė

  Siųsti el. paštuSpausdinti