Lietuvos valstybės simboliai Seimo rūmai Seimo logotipas

Sausio 11 d., penktadienio, spaudos konferencijos Seime

2019 m. sausio 10 d. pranešimas žiniasklaidai

 

SPAUDOS KONFERENCIJŲ SALĖJE

 

10.30 val.

įvyks Liberalų sąjūdžio frakcijos spaudos konferencija „Liberalai: sistemingi „valstiečių“ bandymai riboti žiniasklaidą yra grėsmė Lietuvai“. Dalyvauja frakcijos seniūnė Viktorija Čmilytė-Nielsen, frakcijos narys, Liberalų sąjūdžio pirmininkas Eugenijus Gentvilas ir frakcijos narys, buvęs Lietuvos ambasadorius prie UNESCO Arūnas Gelūnas.

Pasak iniciatorių, spaudos konferencijoje bus kalbama apie besitęsiančius sąmoningus valdančiųjų bandymus riboti žiniasklaidą: „Valdantieji, žadėję aukštą darbo etiką ir skaidrumą, nuo pat savo kadencijos pradžios siekia cenzūruoti žiniasklaidą ir užčiaupti neparankius žurnalistus. „Valstiečiai“ stumia žiniasklaidą į kampą įstatymų projektais, kuriais sutapatina propagandą ir tiriamosios žiniasklaidos atskleistas neteisėtas politikų veiklų schemas, siekia politizuoti LRT ir įbauginti žurnalistus galios demonstravimu“.

           

Spaudos konferencijos transliuojamos tiesiogiai internetu ir Seimo „YouTube“ paskyroje. Stebintiems transliacijas yra galimybė užduoti klausimus prelegentams. Nuoroda į klausimų uždavimo sistemą bus matoma tik spaudos konferencijos metu. Esant galimybei, į nespėtus atsakyti klausimus spaudos konferencijos dalyviai atsakys po spaudos konferencijos el. paštu.

Internete ir Seimo „YouTube“ paskyroje galima rasti spaudos konferencijų įrašus.

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėja Jolanta Anskaitienė

Tel. (8 5)  239 6508, el. p. [email protected]

 

 

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2019-01-10 15:29
   Jolanta Anskaitienė

  Siųsti el. paštuSpausdinti