Lietuvos valstybės simboliai Seimo rūmai Seimo logotipas

Antikorupcijos komisijos pirmininkas V. Gailius susitiko su Ukrainos žurnalistais

2019 m. vasario 5 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos nuotrauka (aut. Olga Posaškova)

 

Šiandien Seimo Antikorupcijos komisijos pirmininkas Vitalijus Gailius dalyvavo susitikime su Ukrainos žurnalistais, laimėjusiais Tarptautinio rinkimų sistemų fondo organizuotą konkursą apie tyrimų atlikimą nagrinėjant politinių partijų finansavimą.

Susitikimo metu buvo diskutuojama dėl Europos Komisijos ataskaitos apie kovą su korupcija Europos Sąjungos valstybėse, pasidalinta Seimo Antikorupcijos komisijos ir kitų institucijų, kovojančių su korupcija, patirtimi. Diskusijoje keltas klausimas dėl valstybinės valdžios ir teisėsaugos institucijų savarankiškumo bei nepriklausomumo užtikrinimo būtinybės, atkreiptas dėmesys į padėtį Ukrainoje dėl bandymo apriboti Ukrainos nacionalinio antikorupcijos biuro (NABU) įgaliojimus ir nepriklausomumą tiriant korupcinius nusikaltimus.

V. Gailius taip pat atsakė į Ukrainos žurnalistų klausimus apie reikalavimus, keliamus politikams ir į institucijų vadovų pareigas pretenduojantiems asmenims, parlamentarų darbą, įgaliojimus, viešojo sektoriaus darbuotojų viešųjų ir privačių interesų derinimo užtikrinimą.

 

Kontaktams:

Komisijos pirmininkas Vitalijus Gailius, mob. 8 698 42 681

 

   Naujausi pakeitimai - 2019-02-05 14:21
   Jolanta Anskaitienė

  Siųsti el. paštuSpausdinti