
TV apžvalgoje „Seimo savaitė“: naujosios koalicijos siekiai, Prezidento žinia ir priimti sprendimai dėl patogesnių kelionių bei pagalbos elektros vartotojams
2026 m. birželio 22 d. „Seimo savaitėje“:
➤ Seime pasirašytoje naujoje valdančiosios koalicijos sutartyje įtvirtinamas siekis užtikrinti visapusį valstybės atsparumą ir socialinį saugumą.
➤ Lietuvos saugumui daugiausia dėmesio savo metiniame pranešime skyrė Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda.
➤ Seimas pritarė vieningai viešojo transporto ir jungtinio bilieto sistemai: keleiviai galės vienoje vietoje susiplanuoti visą kelionę, rinktis skirtingas transporto rūšis – traukinius, autobusus, keltus ar dalijimosi paslaugas.
➤ Elektros tiekėjai įpareigojami rūpintis pažeidžiamais vartotojais.
➤ Įstatymo pakeitimais numatoma steigti papildomas medicinos rezidentūros vietas: bus priimami gydytojai rezidentai, sutinkantys po baigimo tam tikrą laiką dirbti Lietuvos regionuose.
➤ Jaunaisiais policijos rėmėjais galės būti pagal vidurinio ugdymo programą besimokantys asmenys nuo 12 iki 20 metų.
➤ Laukiama reikšmingų pokyčių seksualinio smurto reguliavimo srityje.
Parengė
Seimo kanceliarijos
Informacijos ir komunikacijos departamento
Spaudos biuro redaktorė
Saulė Marija Gedrimaitė
Tel. (0 5) 209 6846 el. p. [email protected]



Numatomos transliacijos






