Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Seime vyks Mokomojo Europos Parlamento sesija, kurioje moksleiviai siūlys sprendimus dėl pabėgėlių srauto

2016 m. sausio 27 d. pranešimas VIR

 

Vasario 1 d., pirmadienį, 9.30 val. daugiau nei šešiasdešimt mokinių iš visos Lietuvos rinksis į nacionalinę Mokomojo Europos Parlamento (MEP) sesiją Kovo 11-osios Akto salėje. Sausio 30 ir 31 dienomis MEP sesija vyks ISM Vadybos ir ekonomikos universitete, o trečiąją dieną – Lietuvos Respublikos Seime.

Moksleiviai aptars ir parengs savo pozicijas dėl pabėgėlių srauto didėjimo, skaitmeninės rinkos valdymo, informacinio saugumo užtikrinimo ir kitų aktualių klausimų.

MEP – Europos Parlamento simuliacija, kurioje keičiamasi žiniomis, mokomasi, kritiškai analizuojama informacija, ugdomi moksleivių asmeniniai, socialiniai ir dalykiniai gebėjimai. Tai galimybė plėsti akiratį ES politikos klausimais ir mokytis kartu su bendraamžiais.

Tūkstančio kilometrų kelias politikos link prasideda nuo pirmo žingsnio, o MEP yra pirmieji kilometrai, – taip moksleiviai apibūdina projektą Mokomasis Europos Parlamentas, kurį jau 13 metų Lietuvoje įgyvendina nevyriausybinė organizacija Europos namai.

PROGRAMA

 

Daugiau apie projektą:

Roberta Burinskaitė, Projekto mokymų koordinatorė 
[email protected] 
Mob. 8 616 26 387
www.mep.lt 

 

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Ryšių su visuomene skyrius

Vyresnioji specialistė

Justė Radzevičiūtė-Laugalienė

Tel. (8 5)  239 6210, el. p. [email protected]