Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Seimas kviečia bibliotekas dalyvauti renkant aktyviausią skaitytoją

2016 m. balandžio 26 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo Pirmininkė Loreta Graužinienė pasveikino bibliotekininkus ir bibliotekų bendruomenes jau šešioliktą kartą minint Bibliotekų savaitę. Balandžio 23–29 dienomis šiemet vykstanti tradicinė šalies bibliotekoms skirta savaitė – ypatinga, nes 2016-uosius Lietuvos Respublikos Seimas paskelbė Bibliotekų metais.

Parlamento vadovės teigimu, tai dar viena puiki proga prisiminti ir pagerbti bibliotekininkų atliekamą kultūrinį, edukacinį, švietėjišką darbą stiprinant mūsų visuomenės vertybinę pasaulėvoką. „Taip pat tai galimybė įdomiais renginiais ir gerais asmeniniais pavyzdžiais paskatinti visus Lietuvos žmones kuo dažniau į rankas paimti vertingas knygas, o mažuosius skaitytojus padrąsinti žengti į turtingą, įkvepiantį knygų pasaulį“, – sako L. Graužinienė.

Lietuvos Respublikos Seimas, prisijungdamas prie šios prasmingos iniciatyvos, pakvietė šalies bibliotekas išrinkti aktyviausius 2015 metų skaitytojus: vieną suaugusįjį ir vieną vaiką (iki 18 metų), kurie gegužės 25 dieną bus pakviesti į iškilmingą renginį Seimo rūmuose ir apdovanoti.

Taip pat bibliotekų paprašyta atsiųsti lietuvių autorių knygų, kurias dažniausiai renkasi skaitytojai, pavadinimus – dvi iš suaugusiesiems skirtos literatūros ir vieną – iš vaikams.

Seimo Pirmininkė išreiškė viltį, kad šie apdovanojimai taps tradicine knygą mylinčių žmonių švente.

 

Parengė

Seimo kanceliarijos Informacijos ir komunikacijos departamento

Ryšių su visuomene skyrius vyriausiasis specialistas

Nerijus Vėta

Tel. (8 5) 239 6208, el. paštas [email protected]