Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Liepos 12 d. spaudos konferencija Seime

2016 m. liepos 11 d. pranešimas žiniasklaidai

 

                       

SPAUDOS KONFERENCIJŲ SALĖJE

 

 

10.30 val.

 

įvyks spaudos konferencija „Ekspedicija į Kazbeką – Lietuvos ir Gruzijos tarpvalstybinių santykių užmezgimo 521-osioms metinėms paminėti“.

Spaudos konferencijoje dalyvaus Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarė, ekspedicijos dalyvė Irena Andrukaitienė, Seimo Pirmininko pirmasis pavaduotojas Vydas Gedvilas, Gruzijos nepaprastoji ir įgaliotoji ambasadorė Lietuvoje Khatuna Salukvadzė, Gruzijos ambasados patarėjas Iraklis Gigauris, Lietuvos keliautojų sąjungos prezidentas, ekspedicijos vadovas Algimantas Jucevičius.

 

 

 

Spaudos konferencijos tiesiogiai transliuojamos internetu. Stebintiems transliacijas yra galimybė užduoti klausimus prelegentams. Nuoroda į klausimų uždavimo sistemą bus Seimo internetinėje svetainėje prie nuorodos į tiesioginę spaudos konferencijos transliaciją. Klausimai bus priimami ir į juos atsakoma spaudos konferencijos metu. Esant galimybei į nespėtus atsakyti klausimus parlamentarai atsakys el. paštu po spaudos konferencijos.

Internete galima rasti ir spaudos konferencijų įrašus.

 

 

 

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Ryšių su visuomene skyrius

Vyriausioji specialistė

Laima Šandarienė

Tel. (8 5) 239 6206, el. p. [email protected]