Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Seime rengiama diskusija „Juliaus Juzeliūno indėlis atkuriant Lietuvos Nepriklausomybę“

2016 m. gruodžio 2 d. pranešimas žiniasklaidai

 

 

 

Gruodžio 7 d., trečiadienį, Konstitucijos salėje (Seimo I r.) vyks apskritojo stalo diskusija „Juliaus Juzeliūno indėlis atkuriant Lietuvos Nepriklausomybę“, skirta kompozitoriaus, Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio iniciatyvinės grupės ir Seimo tarybos nario Juliaus Juzeliūno 100-osioms gimimo metinėms paminėti. Pradžia – 13 val.

Renginį atvers Seimo Pirmininkas prof. Viktoras Pranckietis. Diskusijai pirmininkaus Seimo nariai  dr. Arvydas Anušauskas ir  prof. Arūnas Gumuliauskas.

Apskritojo stalo diskusijos dalyviai aptars prof. Juliaus Juzeliūno kūrybinį palikimą ir jo vietą šiandieninėje Lietuvos kultūroje, indėlį į Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio veiklą, vadovavimą Sąjūdžio komisijai stalinizmo nusikaltimams tirti, 1989 m. rinkimų peripetijas. Prisiminimais apie profesorių dalysis jo bendražygiai, mokiniai.

2015 m. rugsėjo 29 d. nutarimu Nr. XII-1947 Lietuvos Respublikos Seimas, atsižvelgdamas į tai, kad 2016 metų vasario mėnesį minimos kompozitoriaus, Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio iniciatyvinės grupės, Lietuvos Persitvarkymo Sąjūdžio Seimo tarybos nario Juliaus Juzeliūno 100-osios gimimo metinės, vertindamas ypatingą Juliaus Juzeliūno indėlį į Lietuvos kultūros ir valstybingumo puoselėjimą, 2016-uosius paskelbė Juliaus Juzeliūno metais.

 

Konferencijos programa

 

 

 

 

 

Daugiau informacijos:

Angonita Rupšytė, Informacijos ir komunikacijos departamento

Parlamentarizmo istorinės atminties skyriaus vedėja

Tel. (8 5) 239 6119, el. p. [email protected], [email protected]