Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Konferencijoje bus aptarta, kaip paskatinti lietuviškų ekologiškų produktų vartojimą viešo maitinimo sektoriuje

2017 m. gruodžio 7 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Gruodžio 13 d., trečiadienį, 11 val. Konferencijų salėje (Seimo III rūmai) Seimo Kaimo reikalų komitetas kartu su Žemės ūkio ministerija rengia konferenciją „Lietuviškų ekologiškų produktų vartojimo skatinimas viešojo maitinimo sektoriuje“.

Konferencijoje siekiama aptarti, kaip suaktyvinti ekologiškų produktų vartojimą viešajame maitinime: paskatinti lietuviškų ekologiškų žemės ūkio ir maisto produktų tiekimo ir vartojimo plėtrą ikimokyklinio ir mokyklinio ugdymo įstaigose, ligoninėse ir globos namuose.

 

Renginio programa

 

Konferencija bus tiesiogiai transliuojama internetu ir televizijos programa „Seimas – tiesiogiai“, taip pat Seimo „YouTube“ paskyroje.

 

Registracija į renginį vykdoma internetu iki gruodžio 11 d. Asmenys į Seimo rūmus įleidžiami tik pateikus asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

 

Daugiau informacijos apie renginį:

Kaimo reikalų komiteto biuro patarėja

Simantė Kairienė, tel. (8 5) 523 96645, el. p. [email protected]

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro vyriausioji specialistė

Asta Markevičienė, tel. (8 5) 239 6202, el. p. [email protected]