Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Gruodžio 13 d., trečiadienio, spaudos konferencijos Seime

2017 m. gruodžio 12 d. pranešimas žiniasklaidai

 

SPAUDOS KONFERENCIJŲ SALĖJE

 

10.30 val.

 

įvyks Seimo nario Petro Gražulio spaudos konferencija „Knyga „Seimo portretai“. Spaudos konferencijoje dalyvaus knygos autorius Kazimieras Burdulis.

 

12.30 val.

 

Sveikatos reikalų komiteto spaudos konferencija „Kas paleido antį, kad vien tik draudimai?“. Renginyje dalyvaus: Seimo Sveikatos reikalų komiteto Sveikatos tausojimo ir stiprinimo reikalų pakomitečio pirmininkas prof. Algimantas Kirkutis, Sveikatos bangos dešimtmečio iniciatorius ir „Už blaivią“ iniciatyvinės grupės koordinatorius, konferencijos moderatorius Juozas Dapšauskas, Lietuvos sveikuolių sąjungos prezidentas Simonas Dailidė, Lietuvos sveikuolių sąjungos viceprezidentė Sigita Kriaučiūnienė,  „Whatansu“ programos vadovė Jurga Vidugirienė, „Masters of Calm“ festivalio organizatorė Viktorija Minčinskaja, festivalio „Jogos dienos“ vadovas Arūnas Katauskas, sporto ir sveikos gyvensenos judėjimo „MyHero“ atstovai Ignas Bakėjus ir Alanas Dzeranovas. Daugiau informacijos galima rasti čia.

 

Spaudos konferencijos transliuojamos tiesiogiai internetu ir Seimo „YouTube“ paskyroje. Stebintiems transliacijas yra galimybė užduoti klausimus prelegentams. Nuoroda į klausimų uždavimo sistemą bus matoma tik spaudos konferencijos metu. Esant galimybei, į nespėtus atsakyti klausimus spaudos konferencijos dalyviai atsakys po spaudos konferencijos el. paštu.

Internete ir Seimo „YouTube“ paskyroje galima rasti spaudos konferencijų įrašus.

 

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėja Jolanta Anskaitienė

Tel. (8 5)  239 6508, el. p. jolanta.anskaitienė@lrs.lt

 

   Naujausi pakeitimai - 2017-12-12 15:16
   Jolanta Anskaitienė