Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Seimo Pirmininkas Viktoras Pranckietis susitiks su Armėnijos Respublikos Nacionalinio Susirinkimo Pirmininko pirmuoju pavaduotoju

2017 m. gruodžio 12 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Gruodžio 12–14 d. Lietuvoje su darbo vizitu lankysis Armėnijos Respublikos Nacionalinio Susirinkimo Pirmininko pirmasis pavaduotojas Eduardas Šarmazanovas ir jo vadovaujama delegacija.

Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio ir Seimo Pirmininko pirmosios pavaduotojos Rimos Baškienės susitikimas su E. Šarmazanovu bei jo vadovaujama delegacija įvyks gruodžio 13 d., trečiadienį, 12 val.

Seime taip pat numatyti susitikimai su Seimo Pirmininko pavaduotoju, Seimo Europos reikalų komiteto pirmininku Gediminu Kirkilu ir Seimo Užsienio reikalų komiteto pirmininku Juozu Bernatoniu bei Seimo Tarpparlamentinių ryšių su Armėnijos Respublika grupės nariais.

Armėnijos Respublikos Nacionalinio Susirinkimo Pirmininko pirmojo pavaduotojo E. Šarmazanovo vadovaujama delegacija iš Seimo vyks į Užsienio reikalų ministeriją, kurioje numatytas susitikimas su užsienio reikalų viceministru Dariumi Skusevičiumi.

 

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro vyriausioji specialistė

Monika Kutkaitytė

Tel. (8 5) 239 6666, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2017-12-12 15:28
   Monika Kutkaitytė