Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Gruodžio 14 d., ketvirtadienio, spaudos konferencijos Seime

2017 m. gruodžio 13 d. pranešimas žiniasklaidai            

 

SPAUDOS KONFERENCIJŲ SALĖJE

 

9 val.

 

įvyks Švietimo ir mokslo komiteto pirmininko prof. Eugenijaus Jovaišos spaudos konferencija „Holokausto aukų vardai išliks“. Dalyvauja Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro generalinė direktorė Teresė Birutė Burauskaitė.

 

9.30 val.

 

įvyks Seimo narių Stasio Tumėno ir Roberto Šarknicko spaudos konferencija „Etninės kultūros politikos problemos ir iššūkiai“. Dalyvauja Lietuvių etninės kultūros draugijos pirmininkė, Muzikos ir teatro akademijos doc. dr. Dalia Urbanavičienė, Lietuvos istorijos instituto mokslinis darbuotojas, dr. Vytautas Tumėnas, Vilniaus universiteto filosofijos doktorantas, politologas Vytautas Sinica

Daugiau informacijos apie etninės kultūros puoselėjimą, tyrimus ir sklaidą pranešėjai pateiks konferencijoje „Etninės kultūros vertybinių nuostatų tyrimai valstybės politikai“. Daugiau apie konferenciją galima rasti čia.

 

10.30 val.

 

įvyks Lietuvos socialdemokratų partijos frakcijos narės Dovilės Šakalienės spaudos konferencija „Lietuvos politinių partijų nuostatų žmogaus teisių atžvilgiu indeksas“. Dalyvauja žmogaus teisių diskurso formavimo politikoje ir visuomeniniame gyvenime nepriklausomoje Lietuvoje pradininkė prof. Marija Aušrinė Pavilionienė, Socialinių tyrimų centro mokslinė darbuotoja, lygių galimybių ekspertė dr. Vilana Pilinkaitė-Sotirovič ir politologas Mindaugas Kluonis. Daugiau informacijos galima rasti čia.

 

Spaudos konferencijos transliuojamos tiesiogiai internetu ir Seimo „YouTube“ paskyroje. Stebintiems transliacijas yra galimybė užduoti klausimus prelegentams. Nuoroda į klausimų uždavimo sistemą bus matoma tik spaudos konferencijos metu. Esant galimybei, į nespėtus atsakyti klausimus spaudos konferencijos dalyviai atsakys po spaudos konferencijos el. paštu.

Internete ir Seimo „YouTube“ paskyroje galima rasti spaudos konferencijų įrašus.

 

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėja Jolanta Anskaitienė

Tel. (8 5)  239 6508, el. p. jolanta.anskaitienė@lrs.lt

 

   Naujausi pakeitimai - 2017-12-13 15:28
   Jolanta Anskaitienė