Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Gruodžio 15 d., penktadienio, spaudos konferencijos Seime

2017 m. gruodžio 14 d. pranešimas žiniasklaidai            

 

SPAUDOS KONFERENCIJŲ SALĖJE

 

9.30 val.

 

įvyks Seimo nario Antano Matulo spaudos konferencija „Ar pateisino ministras Aurelijus Veryga gyventojų lūkesčius?“.

 

10 val.

 

įvyks Lietuvos Nepriklausomybės Akto signatarės, Lietuvos alpinizmo asociacijos narės Irenos Andrukaitienės spaudos konferencija „Lietuvos alpinizmo ir Baltijos šalių alpinistų bendradarbiavimo šešiasdešimtmetis“. Dalyvauja: Lietuvos alpinizmo asociacijos prezidentė Vilma Tūbutytė, alpinistai Kazimieras Monstvilas, Vilius Šaduikis, Saulius Damulevičius ir Marius Pulkauninkas.

Spaudos konferencijoje bus kalbama apie iškilių Lietuvos alpinistų indėlį į Lietuvos alpinizmo istoriją, apžvelgiama Nepriklausomybės metais išsiplėtusi alpinizmo geografija ir atsiradusios naujos galimybės garsinti Lietuvos vardą pasaulyje, pristatomas Baltijos šalių alpinistų ilgametis bendradarbiavimas, aptariama lietuviškų viršūnių pavadinimų geografinio įteisinimo eiga.

 

14 val.

 

įvyks Lietuvos Nepriklausomybės Akto signataro Zigmo Vaišvilos spaudos konferencija „Ponia teisėja, paklausykite, kas iš tikrųjų vyko 1990 m. balandžio 20 d. Maironio gatvėje Vilniuje“. Dalyvauja nukentėjusysis Darius Šlapakauskas ir žurnalistas Kazimieras Juraitis.

 

 

Spaudos konferencijos transliuojamos tiesiogiai internetu ir Seimo „YouTube“ paskyroje. Stebintiems transliacijas yra galimybė užduoti klausimus prelegentams. Nuoroda į klausimų uždavimo sistemą bus matoma tik spaudos konferencijos metu. Esant galimybei, į nespėtus atsakyti klausimus spaudos konferencijos dalyviai atsakys po spaudos konferencijos el. paštu.

Internete ir Seimo „YouTube“ paskyroje galima rasti spaudos konferencijų įrašus.

 

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėja Jolanta Anskaitienė

Tel. (8 5)  239 6508, el. p. jolanta.anskaitienė@lrs.lt

 

   Naujausi pakeitimai - 2017-12-14 14:32
   Jolanta Anskaitienė