Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Seime vyksiančioje konferencijoje bus aptarta Lietuvos teismo psichiatrijos padėtis

2019 m. vasario 5 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Vasario 8 d., penktadienį, 10 val. Konstitucijos salėje (Seimo I r.) Seimo Socialinių reikalų ir darbo komiteto pirmininkė Rimantė Šalaševičiūtė organizuoja konferenciją „Teismo psichiatrijos ekspertizės aktualijos ir tendencijos operatyvaus ir efektyvaus žmogaus teisių užtikrinimo kontekste“.

Konferencija organizuojama siekiant pristatyti ir aptarti teismo psichiatrijos padėtį Lietuvoje, atsakingoms valstybės institucijoms ir susijusioms nevyriausybinėms organizacijoms pasidalinti patirtimi, sprendžiant aktualias teismo psichiatrijos ekspertizės problemas, ypač vaiko teisių apsaugos kontekste, gydytojams specialistams ir ekspertams pasidalinti praktinėmis profesinėmis įžvalgomis.

 

Konferencijos darbotvarkė

 

Konferencija bus tiesiogiai transliuojama internetu ir televizijos programa „Seimas – tiesiogiai“, taip pat Seimo „YouTube“ paskyroje.

 

Papildoma informacija ir registracija:

Seimo narės R. Šalaševičiūtės padėjėja-sekretorė Natalija Vaišnorienė

Tel. (8 5) 239 6656, el. p. [email protected]

 

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro vyriausioji specialistė

Asta Markevičienė, tel. (8 5) 239 6202, el. p. [email protected]

 

 

 

 

   Naujausi pakeitimai - 2019-02-05 16:56
   Asta Markevičienė