A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Orinta Leiputė
2020–2024 m. kadencija
Seimo narė nuo 2020-11-13
Iškėlė: Lietuvos socialdemokratų partija
Išrinkta: Pagal sąrašą
Kontaktai Kontaktai
Kab. III-211A
Tel. (8 5) 239 6731
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2023 m. sausio 30 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seniūnų sueigoje

2022-11-15Seniūnų sueiga, narė

Seimo komitetuose

2020-11-19Sveikatos reikalų komitetas, Komiteto narė

Seimo pakomitečiuose

2021-03-03Psichikos sveikatos pakomitetis, Pakomitečio narė

Seimo komisijose

2020-11-24Neįgaliųjų teisių komisija, Komisijos narė
2020-12-17Lietuvos Respublikos Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisija, Komisijos narė

Seimo frakcijose

2022-11-08Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, Frakcijos seniūnė
2020-11-13 – 2022-11-08Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, Frakcijos seniūno pavaduotoja

Parlamentinėse grupėse

2020-11-19 Laikinoji Dzūkijos bičiulių grupė, narė
2020-12-10 Laikinoji grupė „Dėl sveikatos paslaugų suteikimo ir prieinamumo per COVID-19 pandemiją“, pirmininko pavaduotoja
2020-12-11 Laikinoji grupė „Už gyvūnų gerovę ir apsaugą“, pirmininkė
2020-11-19 Laikinoji Kauno regiono bičiulių grupė, narė
2020-11-19 Laikinoji Moterų grupė, pirmininko pavaduotoja
2020-12-10 Laikinoji Pilietinio dalyvavimo ir bendruomeniškumo skatinimo grupė, narė
2020-11-17 Laikinoji Vystomojo bendradarbiavimo, reprodukcinės sveikatos ir teisių grupė, narė
2021-10-12 Seimo delegacija Baltijos Asamblėjoje, pirmininko pavaduotoja
2020-12-22 Seimo delegacija Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Parlamentinėje Asamblėjoje, nario pavaduotoja
2021-07-20 Tarpparlamentinių ryšių su Bulgarijos Respublika grupė, narė
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Italijos Respublika grupė, narė
2021-03-24 Tarpparlamentinių ryšių su Maroko Karalyste grupė, narė
2021-11-25 Tarpparlamentinių ryšių su Omanu grupė, pirmininko pavaduotoja
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandijos Respublika, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė, narė

Gimimo data

1973 m. sausio 19 d.

Gimimo vieta

Kaunas

 

 

Išsilavinimas

 

2000

Lietuvos sporto universitetas, edukologijos mokslų magistrė

1998

Klaipėdos universitetas, vaikystė pedagogė, bakalauras

1992

Marijampolės aukštesnioji pedagoginė muzikos mokykla, Kauno skyrius, ikimokyklinio ugdymo įstaigos pedagogė

1980-1988

Kauno 42-oji vidurinė mokykla (dabar – Kauno Pilėnų progimnazija)

 

 

Darbo patirtis

 

2019–2020

Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centras, metodininkė

2016–2019

Kauno miesto savivaldybė, mero patarėja jaunimo reikalams, kultūros, švietimo, sporto ir seniūnijų veiklos klausimais

2012

Kauno m. savivaldybė, mero pavaduotoja

2006–2012

Seimo nario padėjėja-sekretorė

2000–2012

Lietuvos sporto universitetas, asistentė, lektorė

1992–2006

Kauno apskrities ugdymo ir globos centras, direktoriaus pavaduotoja ugdymui

1991–1992

Kauno 46-oji (Aukuro) vidurinė mokykla, mokytoja

 

 

Politinė karjera

 

 

Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininko pavaduotoja

Nuo 2017 m.

Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininko pavaduotoja

Nuo 2017 m.

Lietuvos socialdemokračių moterų sąjungos pirmininkė

2012–2016

XI Seimo narė

 

Švietimo, mokslo ir kultūros komitetas, narė

 

Etikos ir procedūrų komisija, narė, pirmininko pavaduotoja (2015–2016)

 

Seimo delegacija Europos Tarybos Parlamentinėje Asamblėjoje, pirmininkė

 

Laikinosios grupės „Už gyvūnų gerovę ir apsaugą“ pirmininkė

2011–2012

Kauno miesto savivaldybės taryba, narė, Finansų ir biudžeto komiteto narė

2007–2011

Kauno miesto savivaldybės tarybos narė, Kultūros, savivaldos ir bendruomenių plėtojimo komitetas, narė; Visuomeninės Gyvūnų globos ir priežiūros tarybos pirmininkė

2009–2017

Lietuvos socialdemokratų partijos Kauno m. skyriaus pirmininkė

Nuo 2002 m.

Lietuvos socialdemokratų partijos tarybos narė, nuo 2011 m. – prezidiumo narė

Nuo 1996 m.

Lietuvos socialdemokračių moterų sąjungos narė, pirmininkės pavaduotoja (2005–2017)

Nuo 1996 m.

Lietuvos socialdemokratų partijos narė

1994–2008

Lietuvos socialdemokratinio jaunimo sąjungos narė

 

 

Kita

 

Asociacijas „Eigulių Aukuras“ narė, Kauno politikų klubo „Milda“ (Moterų iniciatyva Lietuvoje demokratijai auginti) narė, gyvūnų globa užsiimančios organizacijos savanorė. Dalyvavo įvairiuose projektuose, seminaruose, konferencijose, rengė mokslinius straipsnius Lietuvos ir užsienio mokslo žurnaluose

Pomėgiai: kelionės, sodininkystė, rūpinimasis beglobiais gyvūnais

Kalbos: anglų, rusų

 

Šeima

Netekėjusi

 

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2023.01.19 - 2023.01.20Dėl Seimo narių dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Prezidiumo, Biudžeto ir kontrolės komiteto ir bendrame Saugumo ir gynybos komiteto bei Ekonomikos, energetikos ir inovacijų komiteto posėdžiuose (Estijos Respublika)
2022.10.27 - 2022.10.29Dėl Seimo narių dalyvavimo Baltijos Asamblėjos 41-ojoje sesijoje ir 28-ojoje Baltijos Taryboje (Latvijos Respublika)
2022.09.25 - 2022.09.30Dėl Guodos Burokienės, Orintos Leiputės, Aušrinės Norkienės ir Rimantės Šalaševičiūtės dalyvavimo apskritojo stalo diskusijose „Lietuvos ir Turkijos verslo forumas“ (Turkijos Respublika)
2022.09.25 - 2022.09.30Dėl Seimo valdybos 2022 m. rugpjūčio 25 d. sprendimo Nr. SV-S-630 „Dėl Guodos Burokienės, Orintos Leiputės, Aušrinės Norkienės ir Rimantės Šalaševičiūtės dalyvavimo apskritojo stalo diskusijose „Lietu (Turkijos Respublika)
2022.09.22 - 2022.09.23Dėl Seimo valdybos 2022 m. liepos 27 d. sprendimo Nr. SV-S-613 „Dėl Seimo narių dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Konsultacijų tarybos, Prezidiumo ir Biudžeto ir kontrolės komiteto posėdžiuose“ pakeitimo (Latvijos Respublika)
2022.09.22 - 2022.09.23Dėl Seimo narių dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Konsultacijų tarybos, Prezidiumo ir Biudžeto ir kontrolės komiteto posėdžiuose (Latvijos Respublika)
2022.09.22 - 2022.09.23Dėl Seimo valdybos 2022 m. liepos 27 d. sprendimo Nr. SV-S-613 „Dėl Seimo narių dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Konsultacijų tarybos, Prezidiumo ir Biudžeto ir kontrolės komiteto posėdžiuose“ pakeitimo (Latvijos Respublika)
2022.09.04 - 2022.09.07Dėl Andriaus Kupčinsko, Orintos Leiputės ir Audriaus Petrošiaus dalyvavimo Baltijos Asamblėjos ir Šiaurės Tarybos aukščiausiojo lygio susitikime (Islandijos Respublika)
2022.06.11 - 2022.06.13Dėl Andriaus Kupčinsko ir Orintos Leiputės dalyvavimo 31-ojoje Baltijos jūros parlamentinėje konferencijoje ir Baltijos Asamblėjos Prezidiumo posėdyje (Švedijos Karalystė)
2022.04.28 - 2022.04.30Dėl Seimo valdybos 2022 m. balandžio 7 d. sprendimo Nr. SV-S-453 „Dėl Seimo narių dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Saugumo ir gynybos komiteto posėdyje“ pakeitimo (Lietuvos Respublika)
2022.04.28 - 2022.04.30Dėl Seimo narių dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Saugumo ir gynybos komiteto posėdyje (Lietuvos Respublika)
2022.04.24 - 2022.04.25Dėl Andriaus Kupčinsko, Orintos Leiputės, Andriaus Mazuronio ir Audriaus Petrošiaus dalyvavimo Baltijos Asamblėjos ir Šiaurės Tarybos aukščiausiojo lygio susitikime, Baltijos Asamblėjos ir Šiaurės Tar (Suomijos Respublika)
2022.03.25 - 2022.03.26Dėl Andriaus Kupčinsko ir Orintos Leiputės dalyvavimo Beniliukso parlamento plenarinėje sesijoje (Belgijos Karalystė)
2022.03.21 - 2022.03.22Dėl Andriaus Kupčinsko ir Orintos Leiputės dalyvavimo Šiaurės Tarybos sesijoje ir plenariniuose debatuose (Švedijos Karalystė)
2022.02.17 - 2022.02.18Dėl Andriaus Kupčinsko ir Orintos Leiputės dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Prezidiumo posėdyje (Latvijos Respublika)
2022.02.06 - 2022.02.08Dėl Andriaus Kupčinsko ir Orintos Leiputės dalyvavimo Europos branduolinių mokslinių tyrimų organizacijos Baltijos šalių grupės ir Baltijos Asamblėjos Prezidiumo posėdyje (Šveicarijos Konfederacija)
2021.10.05 - 2021.10.08Dėl Guodos Burokienės, Paulės Kuzmickienės, Aušrinės Norkienės, Jurgitos Sejonienės, Rimantės Šalaševičiūtės ir Orintos Leiputės dalyvavimo Tarptautiniame moterų lyderių forume (Austrijos Respublika)

Balsavimai

Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje