Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Julius Sabatauskas
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Lietuvos socialdemokratų partija
Išrinktas: Pagal sąrašą
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos
|
Biografija Biografija

2024 m. balandžio 14 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti
2020-11-17Seimo Pirmininko pavaduotojas

Seimo valdyboje

2020-11-17Seimo valdyba, Seimo Pirmininko pavaduotojas

Seniūnų sueigoje

2020-11-17Seniūnų sueiga, narys

Seimo komitetuose

2020-11-19Teisės ir teisėtvarkos komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2020-11-24Antikorupcijos komisija, Komisijos narys
2022-11-04Laisvės premijų komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2020-11-13Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

2020-11-19 Laikinoji Dzūkijos bičiulių grupė, narys
2021-06-29 Laikinoji Etno bičiulių grupė, narys
2020-11-19 Laikinoji Žemaičių grupė, narys
2020-12-08 Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo ir Lenkijos Respublikos Seimo ir Senato narių asamblėjoje, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Kazachstano Respublika grupė, pirmininko pavaduotojas
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Prancūzijos Respublika grupė, narys

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2024.02.27 - 2024.03.01Dėl Seimo valdybos 2024 m. vasario 7 d. sprendimo Nr. SV-S-1279 „Dėl Irenos Haase, Česlavo Olševskio, Juliaus Sabatausko ir Viliaus Semeškos dalyvavimo susitikimuose su Eurojusto, Europolo, Tarptautin (Nyderlandų Karalystė)
2024.02.27 - 2024.03.01Dėl Irenos Haase, Česlavo Olševskio, Juliaus Sabatausko ir Viliaus Semeškos dalyvavimo susitikimuose su Eurojusto, Europolo, Tarptautinio baudžiamojo teismo ir Lietuvos Respublikos ambasados Nyderland (Nyderlandų Karalystė)
2024.02.18 - 2024.02.20Dėl Andriaus Mazuronio ir Juliaus Sabatausko dalyvavimo 14-ajame Europolo Jungtinės parlamentinės kontrolės grupės posėdyje (Belgijos Karalystė)
2024.01.20 - 2024.01.27Dėl Seimo narių dalyvavimo susitikimuose su Taivano valdžios atstovais (Taivanas)
2023.12.03 - 2023.12.06Dėl Seimo valdybos 2023 m. lapkričio 22 d. sprendimo Nr. SV-S-1193 „Dėl Juliaus Sabatausko dalyvavimo Europos Parlamento Piliečių laisvių, teisingumo ir vidaus reikalų komiteto rengiamame tarpparlamen (Belgijos Karalystė)
2023.12.03 - 2023.12.06Dėl Juliaus Sabatausko dalyvavimo Europos Parlamento Piliečių laisvių, teisingumo ir vidaus reikalų komiteto rengiamame tarpparlamentiniame posėdyje (Belgijos Karalystė)
2023.11.06 - 2023.11.08Dėl Juliaus Sabatausko ir Giedriaus Surplio dalyvavimo 4-ajame metiniame Eurojusto veiklos vertinimo tarpparlamentinio komiteto posėdyje (Belgijos Karalystė)
2023.09.19 - 2023.09.22Dėl Jono Jaručio, Juliaus Sabatausko ir Giedriaus Surplio dalyvavimo 13-ajame Europolo Jungtinės parlamentinės kontrolės grupės posėdyje (Belgijos Karalystė)
2023.06.19 - 2023.06.19Dėl Seimo valdybos 2023 m. birželio 12 d. sprendimo Nr. SV-S-990 „Dėl Seimo narių dalyvavimo susitikime su Lenkijos lietuvių bendruomene“ pakeitimo (Lenkijos Respublika)
2023.06.19 - 2023.06.19Dėl Seimo valdybos 2023 m. birželio 12 d. sprendimo Nr. SV-S-990 „Dėl Seimo narių dalyvavimo susitikime su Lenkijos lietuvių bendruomene“ pakeitimo (Lenkijos Respublika)
2023.06.19 - 2023.06.19Dėl Seimo narių dalyvavimo susitikime su Lenkijos lietuvių bendruomene (Lenkijos Respublika)
2023.05.29 - 2023.06.02Dėl Angelės Jakavonytės ir Juliaus Sabatausko dalyvavimo susitikimuose su Kazachstano Respublikos vietos valdžios ir nevyriausybinių organizacijų atstovais (Kazachstano Respublika)
2023.03.26 - 2023.03.28Dėl Andriaus Mazuronio, Juliaus Sabatausko ir Giedriaus Surplio dalyvavimo 12-ajame Europolo Jungtinės parlamentinės kontrolės grupės posėdyje (Švedijos Karalystė)
2023.03.17 - 2023.03.20Dėl Edmundo Pupinio ir Juliaus Sabatausko dalyvavimo susitikimuose su Kazachstano Respublikos valdžios atstovais (Kazachstano Respublika)
2022.11.30 - 2022.12.02Dėl Audroniaus Ažubalio ir Juliaus Sabatausko dalyvavimo trečiajame metiniame Eurojusto veiklos vertinimo tarpparlamentinio komiteto posėdyje ir tarpparlamentiniame posėdyje dėl teisinės valstybės pad (Belgijos Karalystė)
2022.05.15 - 2022.05.17Dėl Audroniaus Ažubalio, Andriaus Mazuronio, Juliaus Sabatausko ir Arūno Valinsko dalyvavimo Prancūzijos Respublikos Senato Teisės komiteto ir Nacionalinės Asamblėjos Teisės komiteto rengiamoje tarppa (Prancūzijos Respublika)

Balsavimai

Duomenų nėra

Seimo interneto svetainėje skelbiamos Seimo narių biografijos yra sudarytos ir tikslinamos pagal Seimo narių pateiktą ir su jais suderintą informaciją.

 

Gimimo data

1958 m. balandžio 1 d.

Gimimo vieta

Syktyvkaras, Komijos autonominė respublika (dabar – Komijos Respublika), Rusija

 

 

Išsilavinimas

 

2000–2003

Lietuvos teisės universitetas (dabar – Mykolo Romerio universitetas), teisės magistras

1998–2002

Lietuvos teisės universitetas, teisės ir valdymo studijų programa

1976–1981

Kauno politechnikos institutas (dabar – Kauno technologijos universitetas), Automatikos fakultetas, automatizuotų valdymo sistemų inžinierius

1968–1976

Jonavos 1-oji vidurinė mokykla (dabar – Jonavos Jeronimo Ralio gimnazija)

 

 

Darbo patirtis

 

2000 balandis–spalis

Alytaus miesto savivaldybė, kontrolierius

1999–2000

Alytaus apskrities valstybinė mokesčių inspekcija, vyriausiasis personalo inspektorius

1995–1998

Alytaus valstybinė mokesčių inspekcija, vyr. inspektorius

1994–1995

Alytaus miesto taryba, sekretoriato vadovas

1993–1994

UAB „Gebenė“, direktorius

1984–1993

Alytaus 3-ioji mechanizacijos valdyba, vyr. energetikas, darbo apsaugos inžinierius

1981–1984

Alytaus šaldytuvų gamykla, inžinierius

 

 

Politinė karjera

 

 

Lietuvos socialdemokratų partijos narys

2016–2020

XII Seimo narys

 

Seimo valdyba, Seimo opozicijos lyderis (2019–2020)

 

Teisės ir teisėtvarkos komitetas, pirmininkas (2016–2017), narys (2016–2020)

 

Konstitucijos komisija, narys (2018–2020)

 

Antikorupcijos komisija, narys (2019–2020)

 

Laisvės premijų komisija, narys (2019–2020)

2015–2017

Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininko pavaduotojas

2012–2016

XI Seimo narys

 

Teisės ir teisėtvarkos komitetas, pirmininkas

 

Konstitucijos komisija, narys

2008–2012

X Seimo narys

 

Teisės ir teisėtvarkos komitetas, pirmininko pavaduotojas

 

Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo ir Lenkijos Respublikos Seimo ir Senato narių asamblėjoje, narys

2004–2008

IX Seimo narys

Teisės ir teisėtvarkos komitetas, pirmininkas

Konstitucijos komisija, narys

2000–2004

VIII Seimo narys

Teisės ir teisėtvarkos komitetas, narys, pirmininkas (2004-07–2004-11)

Peticijų komisija, narys

1997–2000

Alytaus miesto savivaldybė, valdybos narys

1990–2000

Alytaus miesto savivaldybė, narys

Nuo 1995 m.

Lietuvos socialdemokratų partijos prezidiumas, narys; LSDP taryba, narys

1990–1995

Alytaus miesto savivaldybės taryba, pirmininko pavaduotojas

Nuo 1989 m.

Lietuvos socialdemokratų partijos narys

 

 

Kita

 

Lietuvos šachmatų federacijos prezidentas (2002–2005)

Veiklos sritys: viešasis administravimas, vietos savivalda

 

Pomėgiai: istorija, šachmatai

Kalbos: anglų, rusų, lenkų

 

 

Šeima

 

Vedęs, dvi dukterys

 

Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje