Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Liudas Jonaitis
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Lietuvos socialdemokratų partija
Išrinktas: Žiemgalos vakarinė (Nr. 46) apygardoje
Kontaktai Kontaktai
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos
|
Biografija Biografija

2024 m. gegužės 28 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2020-11-24Biudžeto ir finansų komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotojas
2020-11-19 – 2020-11-23Biudžeto ir finansų komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2020-11-24Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisija, Komisijos narys
2021-03-10Aleksandro Stulginskio žvaigždės skyrimo komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2020-11-13Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

2021-01-15 Laikinoji grupė „Už demokratinę Baltarusiją“, narys
2021-01-15 Laikinoji grupė „Už šeimą“, narys
2021-01-15 Laikinoji Kultūros paveldo, Europos kultūros kelių ir šv. Jokūbo kelio grupė, narys
2021-01-15 Laikinoji Neringos bičiulių grupė, narys
2021-01-15 Laikinoji Pilietinio dalyvavimo ir bendruomeniškumo skatinimo grupė, narys
2021-01-15 Laikinoji Seimo ir akademinės bendruomenės bendradarbiavimo grupė, narys
2020-11-24 Laikinoji Šiaulių krašto bičiulių grupė, narys
2021-01-15 Parlamentinių ryšių su Honkongu (Kinijos Liaudies Respublika) grupė, narys
2021-01-15 Parlamentinių ryšių su Kinijos Respublika (Taivanu) grupė, narys
2021-01-15 Tarpparlamentinių ryšių su Armėnijos Respublika grupė, narys
2021-01-15 Tarpparlamentinių ryšių su Australijos, Naujosios Zelandijos ir kitomis Okeanijos šalimis grupė, narys
2021-01-15 Tarpparlamentinių ryšių su Austrijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Azerbaidžano Respublika grupė, narys
2021-09-16 Tarpparlamentinių ryšių su Bulgarijos Respublika grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Estijos Respublika grupė, pirmininko pavaduotojas
2021-01-15 Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupė, narys
2021-01-15 Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė, narys
2021-01-15 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtiniais Arabų Emyratais grupė, narys
2021-01-15 Tarpparlamentinių ryšių su Kazachstano Respublika grupė, narys
2021-01-15 Tarpparlamentinių ryšių su Kinijos Liaudies Respublika grupė, narys
2021-12-09 Tarpparlamentinių ryšių su Kirgizijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Latvijos Respublika grupė, narys
2021-01-15 Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublikos Seimu ir Senatu grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Moldovos Respublika grupė, narys
2021-01-15 Tarpparlamentinių ryšių su Rumunija grupė, narys
2021-01-15 Tarpparlamentinių ryšių su Sakartvelu grupė, narys
2021-01-15 Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandija, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė, narys
2021-01-15 Tarpparlamentinių ryšių su Šveicarijos Konfederacija grupė, narys
2021-01-15 Tarpparlamentinių ryšių su Šventuoju Sostu grupė, narys
2021-01-15 Tarpparlamentinių ryšių su Tadžikistano Respublika grupė, narys
2021-01-15 Tarpparlamentinių ryšių su Turkijos Respublika grupė, narys
2021-01-15 Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė, narys
2021-01-15 Tarpparlamentinių ryšių su Uzbekistano Respublika grupė, narys
2021-01-15 Tarpparlamentinių ryšių su Vengrija grupė, narys
2021-01-15 Tarpparlamentinių ryšių su Vokietijos Federacine Respublika grupė, narys

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2024.01.20 - 2024.01.27Dėl Seimo narių dalyvavimo susitikimuose su Taivano valdžios atstovais (Taivanas)
2023.09.23 - 2023.09.23Dėl Rimos Baškienės, Liudo Jonaičio, Kęstučio Masiulio ir Valdemaro Valkiūno dalyvavimo Baltų vienybės dienos minėjimo renginiuose ir susitikimuose su Latvijos Respublikos Saeimos Tarpparlamentinių ry (Latvijos Respublika)
2023.07.08 - 2023.07.10Dėl Seimo narių dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Prezidiumo posėdyje, susitikime su Latvijos Respublikos Saeimos Tarpparlamentinių ryšių su Lietuva grupės nariais ir Nacionaliniame Latvijos dainų ir šok (Latvijos Respublika)
2022.07.29 - 2022.07.29Dėl Vytauto Gapšio, Liudo Jonaičio ir Mykolo Majausko dalyvavimo susitikime su Latvijos Respublikos Saeimos Biudžeto ir finansų komiteto pirmininke Vita Anda Tērauda (Latvijos Respublika)
2022.04.29 - 2022.04.29Dėl Liudo Jonaičio ir Stasio Tumėno dalyvavimo Rygos lietuvių vidurinės mokyklos jubiliejaus šventėje (Latvijos Respublika)
2021.09.25 - 2021.09.25Dėl Seimo valdybos 2021 m. rugsėjo 22 d. sprendimo Nr. SV-S-201 „Dėl Andriaus Bagdono, Algimanto Dumbravos, Liudo Jonaičio, Edmundo Pupinio ir Kazio Starkevičiaus dalyvavimo Baltų vienybės dienos minėjimo renginiuose“ pakeitimo (Latvijos Respublika)

Balsavimai

Duomenų nėra

Seimo interneto svetainėje skelbiamos Seimo narių biografijos yra sudarytos ir tikslinamos pagal Seimo narių pateiktą ir su jais suderintą informaciją.

 

Gimimo data

1954 m. sausio 29 d.

Gimimo vieta

Joniškis

 

 

Išsilavinimas

 

1994–1996

Vilniaus Gedimino technikos universitetas, edukologijos magistras

1972–1977

Lietuvos veterinarijos akademija (dabar – Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Veterinarijos akademija), veterinarijos gydytojas

1961–1972

Joniškio 1-oji vidurinė mokykla (dabar – Joniškio „Aušros“ gimnazija)

 

 

Darbo patirtis

 

1986–2019

Joniškio profesinė technikos mokykla (dabar – Joniškio žemės ūkio mokykla), direktorius

Nuo 1977 m.

Joniškio r. Gataučių tarybinis ūkis, vyriausiasis veterinarijos gydytojas

 

 

Politinė karjera

 

 

Lietuvos socialdemokratų partijos narys

 

Lietuvos socialdemokratų partija, tarybos narys, Joniškio skyriaus pirmininko pavaduotojas

2019–2020

XII Seimo narys

 

Švietimo ir mokslo komitetas, narys

 

Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisija, pirmininko pavaduotojas

1995–2019

Joniškio rajono savivaldybės taryba, narys

 

 

Kita

 

Buvo Lietuvos kaimo plėtros profesinio mokymo įstaigų asociacijos prezidentas, Lietuvos profesinio mokymo įstaigų asociacijos viceprezidentas, Žemės ūkio mokslo tarybos narys prie Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos

Daugiau kaip dešimt metų Joniškyje organizavo medžio skulptūrų drožėjų plenerus „Gamta – gėrio versmė“, dailininkų plenerus „Vyšnios žydėjimas“, laisvalaikiu su žmona Nijole šoka tautinių šokių ansamblyje „Jievaras“

Už visuomeninę veiklą ir tiesioginių pareigų sąžiningą vykdymą, aktyvų dalyvavimą puoselėjant lietuvių liaudies meną ir tradicijas suteiktas Lietuvos meno saviveiklos žymūno vardas, apdovanotas Lietuvos Respublikos žemės ūkio ministerijos, Žemės ūkio rūmų, Švietimo ir mokslo ministerijos, Šiaulių apskrities, Joniškio rajono savivaldybės padėkos raštais

Už nuopelnus Joniškio kraštui 2018 m. suteiktas Joniškio garbės piliečio vardas. Yra „Lietuvos kaimo spindulys – 2006“ laureatas, JAV Nebraskos valstijos garbės pilietis, apdovanotas garbės ženklu „Už nuopelnus Šiaulių apskričiai“, Joniškio rajono savivaldybės padėkos ženklu, Švietimo ir mokslo ministerijos garbės ženklu, ROTARY klubo narys

Pomėgiai: tautiniai šokiai, medžioklė, kelionės

Kalbos: anglų, rusų

 

 

Šeima

 

Žmona Nijolė, sūnus Justinas, duktė Viktorija

 

Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje