A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Antanas Baura
Antanas Baura
2016–2020 m. kadencija
Seimo narys nuo 2017-05-11
iki 2020-11-13
Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Išrinktas: Anykščių-Panevėžio (Nr. 49) apygardoje
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2020 m. lapkričio 13 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2017-05-17 – 2020-11-13Ekonomikos komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2019-01-16 – 2020-11-13Energetikos ir darnios plėtros komisija, Komisijos narys
2017-05-24 – 2019-01-15Energetikos komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2017-05-11 – 2020-11-13Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos narys
Gimimo data 1955 m. lapkričio 21 d.
Gimimo vieta Gailiešionių k., Utenos r., Lietuva
   
Išsilavinimas  
   
1974–1979 Lietuvos žemės ūkio akademija (dabar – Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademija), agronomas
1971–1974 Vyžuonų vidurinė mokykla (dabar – Vyžuonų pagrindinė mokykla)
1963–1971 Ilčiukų aštuonmetė mokykla
   
Darbo patirtis  
   
2015–2017 Anykščių r. savivaldybės administracija, Žemės ūkio skyriaus vedėjas
2012–2015 Anykščių r. savivaldybė, mero patarėjas
2007–2008 Anykščių r. savivaldybės administracija, direktorius
2004–2007 Anykščių r. UAB „Jaros agrokompleksas“, vadovas
1989–2000 Anykščių r. Žemės ūkio valdyba, vadovas
1982–2000 Anykščių rajono „Agrochemijos“ susivienijimas
1979–1982 Anykščių r. kolūkis „Už taiką“, vyr. agronomas
   
Politinė karjera  
   
  Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys
2008–2012 X Seimo narys
  Kaimo reikalų komiteto narys
  Atominės energetikos komisijos narys
Nuo 2008 m. Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos Anykščių rajono skyriaus pirmininkas
2000–2004 VIII Seimo narys
  Valstybės valdymo ir savivaldybių komiteto narys
  Aplinkos apsaugos komiteto narys
Nuo 2001 m. Valstiečių ir Naujosios demokratijos partijų sąjungos (dabar – Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga) narys
   
Kita  
   
Kalbos: rusų
Pomėgiai: sodininkystė, daržininkystė
   
Šeima  
Žmonos Aurelijos neteko 2007 m. Kartu užaugino dukrą ir du sūnus. Turi tris anūkus. Antrą kartą vedė 2012 m., žmona Raimonda – Anykščių A. Baranausko pagrindinės mokyklos mokytoja.
Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje