Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Viktoras Fiodorovas
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Darbo partija
Išrinktas: Pagal sąrašą
Kontaktai Kontaktai
Kab. I-114
Tel. (0 5) 209 6696
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos
|
Biografija Biografija

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seniūnų sueigoje

2021-09-15Seniūnų sueiga, narys

Seimo komitetuose

2020-11-19Ekonomikos komitetas, Komiteto narys

Seimo pakomitečiuose

2021-01-06Aukštųjų technologijų, inovacijų ir skaitmeninės ekonomikos pakomitetis, Pakomitečio narys
2023-12-08Lietuvos ūkio konkurencingumo stiprinimo pakomitetis, Pakomitečio narys

Seimo komisijose

2020-12-04Etikos ir procedūrų komisija, Komisijos narys
2020-12-04Jaunimo ir sporto reikalų komisija, Komisijos pirmininko pavaduotojas
2020-11-24 – 2020-12-03Jaunimo ir sporto reikalų komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2024-06-18Mišri Seimo narių grupė, Frakcijos narys
2024-06-13 – 2024-06-17Darbo partijos frakcija, Frakcijos narys
2021-07-13 – 2024-06-12Darbo partijos frakcija, Frakcijos seniūnas
2021-01-14 – 2021-07-12Darbo partijos frakcija, Frakcijos seniūno pavaduotojas
2020-11-13 – 2021-01-13Darbo partijos frakcija, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

2020-12-29 Laikinoji grupė „Skaitmeninė Lietuva“, pirmininko pavaduotojas
2021-03-24 Laikinoji Kėdainių bičiulių grupė, pirmininkas
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtiniais Arabų Emyratais grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Kanada grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Kinijos Liaudies Respublika grupė, narys
Duomenų nėra

Seimo interneto svetainėje skelbiamos Seimo narių biografijos yra sudarytos ir tikslinamos pagal Seimo narių pateiktą ir su jais suderintą informaciją.

 

Gimimo data

1987 m. sausio 29 d.

Gimimo vieta

Kėdainiai

 

 

Darbo patirtis

 

2018–2020

Darbo partijos centrinė būstinė, vadovas

2017–2020

„Videobandas“, UAB, televizijos laidų prodiuseris

2009–2012

Europos Parlamento nario Viktoro Uspaskicho padėjėjas

2007–2009

Jaunimo organizacija DARBAS, pirmininkas

 

 

Politinė karjera

 

 

Darbo partijos narys

2018–2020

Darbo partijos rinkimų štabo vadovas

2012–2016

XI Seimo narys

 

Informacinės visuomenės plėtros komitetas, pirmininko pavaduotojas (2015–2016), narys

 

Jaunimo ir sporto reikalų komisija, narys

 

Etikos ir procedūrų komisija, narys

 

 

Darbo partijos frakcijos seniūno pavaduotojas (2012–2014)

2011–2012

Kėdainių rajono savivaldybės taryba, narys

 

Jaunimo reikalų tarybos pirmininkas

 

 

Kita

 

Pomėgiai: filmavimas, fotografavimas

Kalbos: anglų, rusų

 

 

Šeima

 

Žmona Indrė, sūnūs Adomas ir Lukas

 

Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje