A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Sergejus Jovaiša
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Išrinktas: Pagal sąrašą
Kontaktai Kontaktai
Kab. I-427
Tel. (8 5) 239 6694
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2023 m. vasario 2 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2022-12-17Kaimo reikalų komitetas, Komiteto narys
2021-09-15 – 2022-12-16Audito komitetas, Komiteto narys
2020-11-19 – 2021-09-14Žmogaus teisių komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2020-11-24Jaunimo ir sporto reikalų komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2020-11-13Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

2020-12-17 Laikinoji Daugiafunkcių miškų puoselėjimo grupė, narys
2022-05-20 Laikinoji ryšių su žydų išeiviais iš Lietuvos (litvakais) grupė, narys

 

Gimimo data

1954 m. gruodžio 17 d.

Gimimo vieta

Anykščiai, Lietuva

 

 

Išsilavinimas

 

1979–1986   

Lietuvos valstybinis kūno kultūros institutas (dabar – Lietuvos sporto universitetas), krepšinio treneris pedagogas

1972–1977   

Kauno politechnikos institutas (dabar – Kauno technologijos universitetas), inžinierius ekonomistas

1961–1972   

Anykščių 2-oji vidurinė mokykla (dabar – Antano Vienuolio progimnazija)

 

 

Darbo patirtis

 

2004–2007   

Anykščių kūno kultūros ir sporto centras, krepšinio treneris

2002–2003

Valstybinė lošimų priežiūros komisija, narys

2001–2002   

Lošimų organizatorių asociacija, direktorius

1999–2001   

Lietuvos nacionalinis radijas ir televizija, sporto žurnalistas

1998–2000   

UAB AK „Aviabaltika“, Reklamos skyrius, vadovas

1989–1997   

Vokietija, Lietuva, krepšinio treneris

1972–1989   

Kauno „Žalgirio“ krepšinio komandos žaidėjas, Europos ir pasaulio čempionas, Olimpinių žaidynių prizininkas

 

 

Politinė karjera

 

 

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų narys

2016–2020

XII Seimo narys

 

Žmogaus teisių komitetas, narys

 

Jaunimo ir sporto reikalų komisija, narys

Nuo 2014 m.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų narys

2012–2016   

XI Seimo narys

Informacinės visuomenės plėtros komitetas, narys

Jaunimo ir sporto reikalų komisija, narys

Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados Asamblėjoje, narys

2007–2011   

Anykščių rajono savivaldybės taryba, narys, mero patarėjas kultūrai, sportui ir turizmui, Finansų ir biudžeto komiteto narys

 

 

Kita

 

Lietuvos krepšinio federacijos Garbės tarybos narys (nuo 2011 m.); Pasaulio anykštėnų bendrijos tarybos narys (2008–2015), Anykščių rajono savivaldybės garbės pilietis (nuo 2020 m.)

Lietuvos Respublikos nusipelnęs sportininkas

Pomėgiai: sportas, vidaus ir užsienio politika, kultūrinis gyvenimas, žvejyba, medžioklė

Kalbos: vokiečių, rusų, anglų

 

 

Šeima

 

Vedęs, penki vaikai

 

 

Duomenų nėra
Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje