A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Rasa Budbergytė
2020–2024 m. kadencija
Seimo narė nuo 2020-11-13
Iškėlė: Lietuvos socialdemokratų partija
Išrinkta: Pagal sąrašą
Kontaktai Kontaktai
Kab. I-322
Tel. (8 5) 239 6699
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2023 m. vasario 8 d.


Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2020-12-17Ateities komitetas, Komiteto narė
2020-12-23Audito komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotoja
2020-11-19 – 2020-12-22Audito komitetas, Komiteto narė

Seimo frakcijose

2022-11-08Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, Frakcijos seniūno pavaduotoja
2020-11-13 – 2022-11-08Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, Frakcijos narė

Parlamentinėse grupėse

2020-12-08 Laikinoji sostinės bičiulių grupė, narė
2022-12-19 Seimo delegacija Europos Tarybos Parlamentinėje Asamblėjoje, nario pavaduotoja

 

Gimimo data

1960 m. gegužės 8 d.

Gimimo vieta

Plungė, Lietuva

 

 

Išsilavinimas

 

1978–1983

Vilniaus valstybinis universitetas (dabar – Vilniaus universitetas), Teisės fakultetas, teisininkė (civilinė teisė), su pagyrimu

1971–1977

Prienų 1-oji vidurinė mokykla (dabar – Prienų „Žiburio“ gimnazija)

1967–1971

Plungės 1-oji vidurinė mokykla

 

 

Darbo patirtis

 

2016

Lietuvos Respublikos finansų ministrė, XVI Vyriausybė

2010–2016

Europos Audito Rūmų narė, pirmosios kolegijos seniūnė (2014–2015)

2005–2010

Valstybės kontrolierė, Lietuvos Respublikos valstybės kontrolė

2002–2005

Ministerijos sekretorė, Vidaus reikalų ministerija

2001–2002

Ministerijos sekretoriaus pavaduotoja, Vidaus reikalų ministerija

1998–2000

Viceministrė, Teisingumo ministerija

1997–2005

Profesoriaus asistentė, Vilniaus universiteto Teisės fakulteto Darbo teisės katedra

1995–1997

Teisės patarėja, AB „Lelija“

1993

Ministro Pirmininko patarėja, Lietuvos Respublikos Vyriausybė

1992–1993

Teisės ir sutarčių skyriaus patarėja, Lietuvos Respublikos tarptautinių ekonominių santykių ministerija

 

1985–1992

Neįgaliųjų reikalų skyriaus vadovaujančioji inspektorė; Įstatymų rengimo skyriaus vyresnioji konsultantė, Socialinės apsaugos ministerija

 

1983–1985

Bendrojo skyriaus vedėja, Marijampolės miesto valdyba

 

 

Politinė karjera

 

 

Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininko pavaduotoja

2016–2020

XII Seimo narė

 

Europos reikalų komitetas, pirmininko pavaduotoja

 

Biudžeto ir finansų komitetas, narė

 

Audito komitetas, narė (2016–2017)

 

Migracijos komisija, narė (2018–2020)

Nuo 2015 m.

Lietuvos socialdemokratų partijos narė

 

 

Kita

 

2005 m. išrinkta Europos aukščiausiųjų audito institucijų organizacijos (EUROSAI) Valdančiosios tarybos nare. Nuo 2006 m. iki 2008 m. dirbo šios organizacijos pirmininko pavaduotoja

Apdovanojimai: Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Komandoro didysis kryžius (2009)

Kalbos: anglų, rusų, prancūzų

Pomėgiai: literatūra, teatras, kinas, aktyvus poilsis su šeima

 

Šeima

 

Ištekėjusi. Vyras – VĮ Turto bankas Teisės ir administravimo departamento direktorius. Sūnus – studentas

 

Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje