A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Rūta Miliūtė
2020–2024 m. kadencija
Seimo narė nuo 2020-11-13
Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Išrinkta: Pagal sąrašą
Kontaktai Kontaktai
Kab. III-304
Tel. (8 5) 239 6719
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2023 m. vasario 2 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2020-11-19Europos reikalų komitetas, Komiteto narė
2021-09-15Užsienio reikalų komitetas, Komiteto narė
2020-11-19 – 2021-09-14Ekonomikos komitetas, Komiteto narė

Seimo pakomitečiuose

2021-01-06 – 2021-10-12Aukštųjų technologijų, inovacijų ir skaitmeninės ekonomikos pakomitetis, Pakomitečio narė

Seimo komisijose

2020-12-17Lietuvos Respublikos Seimo ir Pasaulio lietuvių bendruomenės komisija, Komisijos narė
2021-01-15 – 2022-03-31Laisvės premijų komisija, Komisijos narė

Seimo frakcijose

2021-09-10Demokratų frakcija „Vardan Lietuvos“, Frakcijos narė
2020-11-13 – 2021-09-09Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos narė

Parlamentinėse grupėse

2022-05-11 Laikinoji Bendradarbiavimo su Lietuvos jaunimo organizacijų taryba grupė, narė
2020-11-19 Laikinoji Kauno regiono bičiulių grupė, pirmininko pavaduotoja
2020-11-19 Laikinoji Moterų grupė, pirmininkė
2020-12-11 Laikinoji Neringos bičiulių grupė, narė
2020-12-17 Laikinoji Seimo narių ryšių su Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija (EBPO) grupė, pirmininko pavaduotoja
2020-11-17 Laikinoji Vystomojo bendradarbiavimo, reprodukcinės sveikatos ir teisių grupė, narė
2020-12-08 Parlamentinių ryšių su Honkongu (Kinijos Liaudies Respublika) grupė, narė
2020-12-10 Parlamentinių ryšių su Kinijos Respublika (Taivanu) grupė, narė
2020-12-22 Seimo delegacija Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Parlamentinėje Asamblėjoje, pirmininko pavaduotoja
2021-10-15 Seimo delegacija Frankofonijos Parlamentinėje Asamblėjoje, narė
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Airija grupė, narė
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Australijos, Naujosios Zelandijos ir kitomis Okeanijos šalimis grupė, narė
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Italijos Respublika grupė, pirmininkė
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupė, narė
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė, narė
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtine Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalyste grupė, narė
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė, narė
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Kanada grupė, narė
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Korėjos Respublika grupė, narė
2021-03-24 Tarpparlamentinių ryšių su Maroko Karalyste grupė, pirmininko pavaduotoja
2020-12-15 Tarpparlamentinių ryšių su Prancūzijos Respublika grupė, pirmininko pavaduotoja
2021-11-11 Tarpparlamentinių ryšių su Rytų Afrikos valstybėmis (Kenija, Ruanda, Tanzanija, Uganda, Burundžiu ir Pietų Sudanu) grupė, narė
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Sakartvelu grupė, narė
2021-03-24 Tarpparlamentinių ryšių su Singapūro Respublika grupė, narė
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandijos Respublika, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė, narė
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Vokietijos Federacine Respublika grupė, narė
Duomenų nėra

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2022.06.20 - 2022.06.22Dėl Mariaus Matijošaičio ir Rūtos Miliūtės dalyvavimo Trijų jūrų iniciatyvos forume (Latvijos Respublika)
2022.06.20 - 2022.06.22Dėl Seimo valdybos 2022 m. gegužės 18 d. sprendimo Nr. SV-S-517 „Dėl Mariaus Matijošaičio ir Rūtos Miliūtės dalyvavimo Trijų jūrų iniciatyvos forume“ pakeitimo (Latvijos Respublika)
2022.04.07 - 2022.04.10Dėl Seimo valdybos 2022 m. kovo 31 d. sprendimo Nr. SV-S-447 „Dėl Armino Lydekos, Rūtos Miliūtės ir Luko Savicko dalyvavimo Konferencijos dėl Europos ateities plenariniuose posėdžiuose“ pakeitimo (Prancūzijos Respublika)
2022.04.07 - 2022.04.10Dėl Armino Lydekos, Rūtos Miliūtės ir Luko Savicko dalyvavimo Konferencijos dėl Europos ateities plenariniuose posėdžiuose (Prancūzijos Respublika)
2022.03.24 - 2022.03.27Dėl Armino Lydekos, Rūtos Miliūtės ir Luko Savicko dalyvavimo Konferencijos dėl Europos ateities plenarinėje sesijoje (Prancūzijos Respublika)
2021.11.27 - 2021.12.06Dėl Seimo narių dalyvavimo Atviro parlamento forume (Taivanas)
2021.06.18 - 2021.06.20Dėl Rūtos Miliūtės ir Luko Savicko dalyvavimo Konferencijos dėl Europos ateities inauguraciniame plenariniame posėdyje (Prancūzijos Respublika)

Balsavimai

Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje