A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Arvydas Nekrošius
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Išrinktas: Raseinių–Kėdainių (Nr. 42) apygardoje
Kontaktai Kontaktai
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2021-09-15Ekonomikos komitetas, Komiteto narys
2021-09-24Europos reikalų komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotojas
2021-09-22 – 2021-09-23Europos reikalų komitetas, Komiteto narys
2021-09-15 – 2021-09-21Ateities komitetas, Komiteto narys
2020-12-11 – 2021-09-14Aplinkos apsaugos komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotojas
2020-11-19 – 2020-12-10Aplinkos apsaugos komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2020-11-24Energetikos ir darnios plėtros komisija, Komisijos narys
2021-03-10 – 2021-10-12Aleksandro Stulginskio žvaigždės skyrimo komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2020-11-13Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

2021-05-25 Laikinoji Bendradarbiavimo su skautais grupė, narys
2021-06-29 Laikinoji Etno bičiulių grupė, narys
2021-01-07 Laikinoji grupė „Aplinkosaugos entuziastai“, pirmininko pavaduotojas
2020-12-29 Laikinoji grupė „Skaitmeninė Lietuva“, pirmininko pavaduotojas
2020-11-19 Laikinoji grupė „Už šeimą“, narys
2020-11-19 Laikinoji Kauno regiono bičiulių grupė, narys
2021-03-24 Laikinoji Kėdainių bičiulių grupė, narys
2021-03-30 Laikinoji Maldos grupė, narys
2021-04-02 Laikinoji Mažosios Lietuvos draugų grupė, narys
2020-12-08 Laikinoji Seimo ir akademinės bendruomenės bendradarbiavimo grupė, pirmininko pavaduotojas
2020-12-08 Laikinoji sostinės bičiulių grupė, narys
2021-05-25 Laikinoji Vytauto Didžiojo universiteto absolventų „ŽŪA Alumni“ grupė, narys
2020-11-19 Laikinoji Žemaičių grupė, narys
2020-12-08 Parlamentinių ryšių su Honkongu (Kinijos Liaudies Respublika) grupė, narys
2020-12-10 Parlamentinių ryšių su Kinijos Respublika (Taivanu) grupė, narys
2020-12-08 Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo ir Lenkijos Respublikos Seimo ir Senato narių asamblėjoje, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Austrijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Italijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtine Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalyste grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtiniais Arabų Emyratais grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Kinijos Liaudies Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Korėjos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublikos Seimu ir Senatu grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Moldovos Respublika grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Sakartvelu grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Šveicarijos Konfederacija grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Šventuoju Sostu grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Vokietijos Federacine Respublika grupė, narys

 

Gimimo data

1984 m. kovo 10 d.

Gimimo vieta

Raseiniai, Lietuva

 

 

Išsilavinimas

 

2014

Aleksandro Stulginskio universitetas (dabar – Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademija), technologijos mokslų daktaras

2009

Aleksandro Stulginskio universitetas, energetikos inžinierius (magistras)

2007

Lietuvos žemės ūkio universitetas (dabar – Vytauto Didžiojo universiteto Žemės ūkio akademija), energetikos inžinierius (bakalauras)

2003

Raseinių „Šaltinio“ vidurinė mokykla

 

 

Darbo patirtis

 

2014–2016   

Aleksandro Stulginskio universitetas, Energetikos ir biotechnologijų inžinerijos institutas, lektorius

2010–2014   

Lietuvos žemės ūkio universitetas, Agroenergetikos katedra, asistentas

2008–2010   

Inžinierius programuotojas privačioje įmonėje

2007–2008   

Lietuvos žemės ūkio universitetas, Agroenergetikos katedra, Biodujų laboratorija, vyr. laborantas

 

 

Politinė karjera

 

 

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys

2016–2020

XII Seimo narys

 

Seimo Pirmininko pavaduotojas

 

Seimo valdyba

 

Teisės ir teisėtvarkos komitetas, narys (2017–2020)

 

Audito komitetas, narys (2016–2017)

 

Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisija, narys (2018–2020)

 

Laisvės kovų komisija, narys (2017–2018)

 

Pasipriešinimo okupaciniams režimams dalyvių ir nuo okupacijų nukentėjusių asmenų teisių ir reikalų komisija, narys (2016–2017)

Nuo 2014 m.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys

 

 

Kita

 

 

Pomėgiai: programavimas, šachmatai

Kalbos: anglų, rusų, vokiečių

 

Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje