A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Virginijus Sinkevičius
Virginijus Sinkevičius
2016–2020 m. kadencija
Seimo narys nuo 2016-11-14
iki 2019-11-28
Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Išrinktas: Šeškinės (Nr. 6) apygardoje
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2020 m. lapkričio 13 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2017-11-30 – 2019-11-28Ekonomikos komitetas, Komiteto narys
2016-11-22 – 2017-11-29Ekonomikos komitetas, Komiteto pirmininkas
2016-11-16 – 2016-11-21Ekonomikos komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2017-06-26 – 2018-04-04Etikos ir procedūrų komisija, Komisijos narys
2016-11-23 – 2016-12-14Savižudybių prevencijos komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2017-12-05 – 2019-11-28Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos narys
2017-03-10 – 2017-12-04Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos seniūno pavaduotojas
2016-11-14 – 2017-03-09Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos narys
Gimimo data 1990 m. lapkričio 4 d.
Gimimo vieta Vilnius, Lietuva
   
Išsilavinimas  
   
2013 Stažuotė, Lietuvos Respublikos atstovybė Vašingtone (JAV)
2012–2013 Mastrichto universitetas (Nyderlandų Karalystė), Europos politikos magistras
2012 Stažuotė, Lietuvos Respublikos Ministro Pirmininko tarnyba, Regionų ir etninių klausimų skyrius
2009–2012 Aberistvito universitetas (Jungtinė Karalystė), ekonomikos ir tarptautinių santykių bakalauras
2009 Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazija
   
Darbo patirtis  
   
2016 „Investuok Lietuvoje“, investicinės aplinkos gerinimo grupės vadovas
2015–2016 Lietuvos oro uostai, Lietuvos oro uostų koncesijos projekto koordinatorius
2014 AB „Lietuvos paštas“, tarptautinės grupės projektų vadovas
2013–2014 Vašingtono Europos analizės centras (CEPA) (JAV), projektų vadovo padėjėjas
2012–2015 Naujienų portalas „The Lithuanian Tribune“, autorius ir redaktorius
   
Politinė karjera  
  Nepartinis
   
Kita  
   
Programos „Kurk Lietuvai“ dalyvis (2014–2015)
Kalbos: anglų, rusų, lenkų
Pomėgiai: sportas, krepšinis, futbolas, numizmatika, istorija
   
Šeima  
Vedęs. Žmona Kateryna, sūnus Vincentas

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2019.05.09 - 2019.05.10Dėl Seimo narių dalyvavimo Lietuvos Respublikos, Estijos Respublikos ir Latvijos Respublikos parlamentų narių krepšinio turnyre Baltijos Asamblėjos taurei laimėti (Latvijos Respublika)
2017.10.02 - 2017.10.05Dėl Lauryno Kasčiūno, Rūtos Miliūtės ir Virginijaus Sinkevičiaus dalyvavimo Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Parlamentinės Asamblėjos rudens sesijoje (Andoros Kunigaikštystė)
2017.09.24 - 2017.09.30Dėl Virginijaus Sinkevičiaus dalyvavimo įgyvendinant tarptautinį projektą "Interneto lyderystės akademija 2017" (Jungtinė Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystė)
2017.09.05 - 2017.09.08Dėl Virginijaus Sinkevičiaus dalyvavimo 27-ajame Ekonomikos forume (Lenkijos Respublika)
2017.08.31 - 2017.09.02Dėl Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininko Viktoro Pranckiečio vadovaujamos delegacijos oficialaus vizito į Ukrainą (Ukraina)
2017.07.04 - 2017.07.09Dėl Lauryno Kasčiūno, Rūtos Miliūtės ir Virginijaus Sinkevičiaus dalyvavimo Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Parlamentinės Asamblėjos metinėje sesijoje (Baltarusijos Respublika)
2017.06.22 - 2017.06.23Dėl Virginijaus Sinkevičiaus dalyvavimo Jungtinės Karalystės lietuvių jaunimo forume (Jungtinė Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystė)
2017.05.27 - 2017.06.03Dėl Virginijaus Sinkevičiaus dalyvavimo Europos Komisijos remiamame tarptautiniame projekte "Žiniasklaida vystymuisi" (Filipinų Respublika)
2017.05.25 - 2017.05.26Dėl Lino Balsio, Virgilijaus Poderio ir Virginijaus Sinkevičiaus dalyvavimo Baltijos Asamblėjos ir Baltijos Ministrų Tarybos konferencijoje (Estijos Respublika)
2017.05.19 - 2017.05.21Dėl Kęstučio Mažeikos ir Virginijaus Sinkevičiaus dalyvavimo tarpparlamentiniame posėdyje atsinaujinančių energijos išteklių ir energijos efektyvumo klausimais (Maltos Respublika)
2017.04.23 - 2017.04.24Dėl Seimo narių dalyvavimo projekto "Rail Baltica" kaštų ir naudos analizės pristatyme (Latvijos Respublika)
2017.04.06 - 2017.04.08Dėl Kęstučio Mažeikos ir Virginijaus Sinkevičiaus dalyvavimo Europos Sąjungos valstybių narių parlamentų ekonomikos ir aplinkos apsaugos komitetų pirmininkų susitikime (Maltos Respublika)
2017.03.27 - 2017.03.28Dėl Virginijaus Sinkevičiaus dalyvavimo Europos vietos valdžios atstovų suvažiavime (Lenkijos Respublika)
2017.02.22 - 2017.02.24Dėl Seimo delegacijos dalyvavimo Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Parlamentinės Asamblėjos žiemos sesijoje (Austrijos Respublika)
2017.02.16 - 2017.02.17Dėl Lauryno Kasčiūno ir Virginijaus Sinkevičiaus komandiruotės į Suomijos Respubliką (Suomijos Respublika)
2017.01.30 - 2017.02.01Dėl Stasio Jakeliūno, Virginijaus Sinkevičiaus ir Algirdo Syso komandiruotės į Belgijos Karalystę (Belgijos Karalystė)
2016.12.01 - 2016.12.02V. Sinkevičiaus komandiruotė į Bratislavą (Slovakijos Respublika)

Kelionės

2017.02.20 - 2017.02.22Dėl Seimo narių dalyvavimo renginiuose (Belgijos Karalystė)
Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje