A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Zenonas Streikus
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Išrinktas: Jotvingių (Nr. 70) apygardoje
Kontaktai Kontaktai
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2023 m. vasario 8 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Susitikimai su rinkėjais

Seimo narys Zenonas Streikus gyventojus asmeniniais klausimais priima kas antrą pirmadienį nuo 10.00 iki 12.00 val., Lazdijų raj. savivaldybėje, 402 kab. (Vilniaus g. 1, Lazdijai). Dėl priėmimo laiko kreiptis į Seimo nario patarėją Beną Rūtelionį, tel. 8 612 33 846.

Gyventojų priėmimas pirmą ir trečią mėnesio savaitę, pirmadieniais nuo 9.00 iki 11.00 val., Druskininkų savivaldybės administracijos pastate, 112 kab. (Vasario 16-osios g. 7).  Dėl priėmimo kreiptis į patarėją Marytę Rozalienę, tel. 8 682 62 782 arba [email protected].

Seimo komitetuose

2021-09-20Sveikatos reikalų komitetas, Komiteto narys
2021-03-25 – 2021-09-19Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas, Komiteto narys
2020-11-19 – 2021-03-24Sveikatos reikalų komitetas, Komiteto narys

Seimo pakomitečiuose

2021-03-03Psichikos sveikatos pakomitetis, Pakomitečio narys

Seimo komisijose

2021-10-16Aleksandro Stulginskio žvaigždės skyrimo komisija, Komisijos pirmininko pavaduotojas
2021-10-13 – 2021-10-15Aleksandro Stulginskio žvaigždės skyrimo komisija, Komisijos narys
2020-12-11 – 2021-10-12Savižudybių ir smurto prevencijos komisija, Komisijos pirmininko pavaduotojas
2020-11-24 – 2020-12-10Savižudybių ir smurto prevencijos komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2021-09-10Demokratų frakcija „Vardan Lietuvos“, Frakcijos narys
2020-11-13 – 2021-09-09Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

2020-11-19 Laikinoji Dzūkijos bičiulių grupė, pirmininko pavaduotojas
2021-11-10 Laikinoji grupė „Už žmogaus gyvybės ir sveikatos apsaugą nuo pradėjimo iki natūralios mirties“, narys
2020-12-08 Seimo delegacija Lietuvos Respublikos Seimo ir Lenkijos Respublikos Seimo ir Senato narių asamblėjoje, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Airija grupė, narys
2020-12-17 Tarpparlamentinių ryšių su Armėnijos Respublika grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Austrijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Azerbaidžano Respublika grupė, pirmininko pavaduotojas
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Čekijos Respublika ir Slovakijos Respublika grupė, pirmininko pavaduotojas
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Estijos Respublika grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Graikijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Ispanijos Karalyste grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Italijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Kazachstano Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Kinijos Liaudies Respublika grupė, narys
2021-12-09 Tarpparlamentinių ryšių su Kirgizijos Respublika grupė, pirmininkas
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Latvijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublikos Seimu ir Senatu grupė, pirmininko pavaduotojas
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Moldovos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Prancūzijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Rumunija grupė, pirmininko pavaduotojas
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Sakartvelu grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandijos Respublika, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Šveicarijos Konfederacija grupė, narys
2020-12-11 Tarpparlamentinių ryšių su Tadžikistano Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Turkijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Vakarų Balkanų šalimis (Kroatijos Respublika, Albanijos Respublika, Šiaurės Makedonijos Respublika, Juodkalnija, Serbijos Respublika, Bosnija ir Hercegovina, Kosovo Respublika) grupė, narys
2020-12-18 Tarpparlamentinių ryšių su Vengrija grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Vokietijos Federacine Respublika grupė, narys

 

Gimimo data

1954 m. gruodžio 23 d.

Gimimo vieta

Konstantinava, Rokiškio r., Lietuva

 

 

Išsilavinimas

 

1994

Viešojo administravimo studijos Vokietijoje

1993, 1996

Stažuotės JAV savivaldybių administravimo klausimais

1978

Vilniaus universitetas, psichologas, dėstytojas

1973

Pandėlio vidurinė mokykla (dabar – Pandėlio gimnazija)

 

 

Darbo patirtis

 

2006–2016

Psichologijos akademija, neetatinis dėstytojas

1996–2016

VšĮ valstybės ir savivaldybių tarnautojų mokymo centras „Dainava“, direktorius

1987–1991

Vadybos akademija, neetatinis dėstytojas

1985–1990

Vilniaus universitetas, neetatinis dėstytojas

1982–1990

Sanatorija „Eglė ir Žilvinas“, psichologas, psichoterapeutas

1978–1982

Kurortologijos mokslinio tyrimo laboratorijos vyr. mokslinis darbuotojas, Druskininkų skyriaus vadovas

 

 

Politinė karjera

 

 

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys

2016–2020

XII Seimo narys

 

Žmogaus teisių komitetas, narys (2020)

 

Valstybės valdymo ir savivaldybių komitetas, narys

 

Savižudybių ir smurto prevencijos komisija, narys

 

Sveikos gyvensenos komisija, narys (2018–2020)

Nuo 2016 m.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys

2010–2016

Lietuvos socialdemokratų partijos narys

2010–2016

Druskininkų savivaldybės taryba, narys

1990–1995

Druskininkų miesto taryba, pirmininkas

 

 

Kita

 

Lietuvos miestų sąjungos steigėjas ir pirmasis prezidentas (1991–1995), Lietuvos psichologų sąjungos prezidentas (1991–1993), vyriausybinės darbo grupės, rengusios Lietuvos teritorinės administracinės reformos ir Lietuvos savivaldos įstatymus, narys (1993–1995, 1998–2000), JAV Baltijos fondo pirmininkas (1995–1996), Lietuvos Respublikos valdymo reformų ir savivaldybių reikalų ministerijos kolegijos narys (1996–2000)

Dėstytojas ekspertas viešojo administravimo, personalo vadybos ir tarpasmeninių problemų srityje (nuo 1996 m.), valstybės tarnautojų kvalifikacinių gebėjimų vertinimo tarybos narys (1996–2001), Viešojo administravimo lavinimo asociacijos steigėjas ir narys (nuo 2001 m.), Europos valstybių tarnautojų mokymo centrų nuolatinės konferencijos komiteto narys (nuo 2006), ekspertas konsultantas valstybės tarnautojų mokymo programų rengimo ir mokymo organizavimo klausimais Europos Sąjungos ir Rytų Europos šalyse (nuo 2006 m.)

„Rotary“ klubo narys (nuo 1995 m., 2000–2001 m. – prezidentas), visuomeninės organizacijos „Poetinis Druskininkų ruduo“ valdybos narys (nuo 2001 m.), švietėjiškos organizacijos asociacijos „Šviesuva“ tarybos narys (nuo 2009 m.)

Apdovanojimai: Kongreso nario Timothyʼo J. Pennyʼo vardinė dovana – JAV vėliava, kabojusi 1993 m. rugsėjo 22 d. virš JAV Kapitolijaus (1993), JAV Kentukio valstijos Luisvilio miesto garbės pilietis (1996), Lenkijos Respublikos Prezidento apdovanojimas – Sidabrinis kryžius „Už nuopelnus Lietuvos ir Lenkijos kultūriniame bendradarbiavime“ (2002), Nusipelniusio Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotojo vardas (2012), Lietuvos Respublikos vidaus reikalų ministro padėkos (2012, 2014, 2015)

Pomėgiai: skaitymas, konstravimas, bendravimas

Kalbos: rusų, anglų, vokiečių

 

 

Šeima

 

Žmona Danutė, duktė Vaidilutė, sūnūs Mindaugas ir Vytenis

 

Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje