A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Aurelijus Veryga
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Išrinktas: Pagal sąrašą
Kontaktai Kontaktai
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2021-11-17Europos reikalų komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotojas
2021-11-17Sveikatos reikalų komitetas, Komiteto narys
2020-12-11 – 2021-11-16Sveikatos reikalų komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotojas
2020-12-11 – 2021-11-16Sveikatos reikalų komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotojas
2021-11-12 – 2021-11-16Europos reikalų komitetas, Komiteto narys
2020-11-19 – 2020-12-10Sveikatos reikalų komitetas, Komiteto narys
2020-11-19 – 2020-12-10Sveikatos reikalų komitetas, Komiteto narys

Seimo pakomitečiuose

2021-03-03Psichikos sveikatos pakomitetis, Pakomitečio narys

Seimo komisijose

2020-11-24 – 2022-03-15Priklausomybių prevencijos komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2022-03-10Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos seniūno pavaduotojas
2021-09-10 – 2022-03-10Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos seniūno pavaduotojas
2021-06-30 – 2021-09-09Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos seniūno pavaduotojas
2020-11-13 – 2021-06-29Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

2021-06-29 Laikinoji Etno bičiulių grupė, narys
2020-12-10 Laikinoji grupė „Dėl sveikatos paslaugų suteikimo ir prieinamumo per COVID-19 pandemiją“, narys
2021-11-10 Laikinoji grupė „Už žmogaus gyvybės ir sveikatos apsaugą nuo pradėjimo iki natūralios mirties“, narys
2022-12-22 Laikinoji Jaunimo pilietinio patriotinio ugdymo grupė, pirmininko pavaduotojas
2022-11-10 Laikinoji Kauno regiono bičiulių grupė, narys
2020-12-08 Laikinoji Lietuvos kariuomenės ir Lietuvos šaulių sąjungos paramos grupė, narys
2021-03-30 Laikinoji Maldos grupė, narys
2023-01-25 Laikinoji Roberto Šumano politinės minties grupė, narys
2020-12-08 Laikinoji Seimo ir akademinės bendruomenės bendradarbiavimo grupė, narys
2022-09-29 Laikinoji Šiaulių krašto bičiulių grupė, pirmininko pavaduotojas
2020-11-19 Laikinoji Žemaičių grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Armėnijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Šventuoju Sostu grupė, narys

 

Gimimo data

1976 m. rugpjūčio 8 d.

Gimimo vieta

Užventis, Kelmės r., Lietuva

 

 

Išsilavinimas

 

2004

Biomedicinos mokslų daktaras

2004

Rezidentūra, psichiatrijos gydytojas

1994–2000

Kauno medicinos akademija (dabar – Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos akademija), medicinos gydytojas

1994

Užvenčio vidurinė mokykla (dabar – Užvenčio Šatrijos Raganos gimnazija)

 

 

Darbo patirtis

 

2016–2020

Lietuvos Respublikos sveikatos apsaugos ministras

2015–2016

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, Sveikatos psichologijos katedra, profesorius

2011–2016

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, Visuomenės sveikatos fakultetas, Sveikatos tyrimų institutas, vadovas

2009–2015

Lietuvos sveikatos mokslų universitetas, Kauno medicinos akademijos Profilaktinės medicinos (vėliau – Sveikatos psichologijos katedros) katedra, docentas

Nuo 2004 m.

Gydytojas psichiatras

 

 

Politinė karjera

 

 

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos pirmininko pavaduotojas

Nuo 2019 m.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys

2016–2020

XII Seimo narys

 

Audito komitetas, narys

 

Priklausomybių prevencijos komisija, narys

 

 

Kita

 

Visuomeninė veikla: su kolegomis inicijavo ir įkūrė Kauno jaunimo narkologijos pagalbos centrą (2000), su kolegomis įkūrė Nacionalinę tabako kontrolės koaliciją, organizacijos prezidentas (2004), ENYPAT (European Networ Young People and Tobacco) patariamojo komiteto narys; Lietuvos ekspertas rengiant ASPECT Consortium dokumentą Europos Komisijai apie tabako kontrolę išsiplėtusioje Europos Sąjungoje (2004), Nacionalinės sveikatos tarybos narys (2005–2012), Europos rūkymo prevencijos tinklo ENSP (European network for smoking prevention) valdybos narys (nuo 2008 m.), Seimo Sveikatos reikalų komiteto neetatinis ekspertas (2008), Šiaurės šalių alkoholio ir narkotikų prevencijos tinklo NORDAN (The Nordic Alcohol and Drug Policy Network) valdybos narys (nuo 2009 m.), Ministro Pirmininko visuomeninis patarėjas tabako, alkoholio ir narkotikų prevencijos klausimais (2009–2012), Nacionalinės tabako ir alkoholio kontrolės koalicijos prezidentas, Vysk. M. Valančiaus blaivystės sąjūdžio pirmininkas, Kauno miesto bendruomenės sveikatos tarybos narys, Karmėlavos B. Buračo gimnazijos tarybos pirmininkas

Pomėgiai: knygos, numizmatika, staliaus darbai

Kalbos: anglų, rusų

 

 

Šeima

 

Žmona Rasa, sūnus Tadas, dukterys Ieva ir Vaiva

 

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2023.02.02 - 2023.02.03Dėl Aurelijaus Verygos dalyvavimo seminare „Nemokamas transportas Estijoje“ (Estijos Respublika)
2022.10.24 - 2022.10.25Dėl Aurelijaus Verygos dalyvavimo Pasaulio sveikatos organizacijos Europos regiono biuro rengiamame forume jaunimo sveikatos ir gerovės klausimais (Albanija)
2022.10.09 - 2022.10.10Dėl Aurelijaus Verygos dalyvavimo Pasaulio sveikatos organizacijos Europos regiono biuro rengiamoje diskusijoje visuomenės sveikatos politikos klausimais (Belgijos Karalystė)
2022.06.15 - 2022.06.17Dėl Aurelijaus Verygos dalyvavimo 9-ojoje konferencijoje „Alkoholio politika Europoje“ (Norvegijos Karalystė)
2022.06.09 - 2022.06.11Dėl Seimo valdybos 2022 m. gegužės 25 d. sprendimo Nr. SV-S-524 „Dėl Jurgitos Sejonienės, Lino Slušnio, Rimantės Šalaševičiūtės ir Aurelijaus Verygos dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Sveikatos, socialin (Estijos Respublika)
2022.06.09 - 2022.06.11Dėl Jurgitos Sejonienės, Lino Slušnio, Rimantės Šalaševičiūtės ir Aurelijaus Verygos dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Sveikatos, socialinės gerovės ir šeimos reikalų komiteto posėdyje (Estijos Respublika)
2022.05.04 - 2022.05.07Dėl Mariaus Matijošaičio, Žygimanto Pavilionio, Tomo Tomilino ir Aurelijaus Verygos darbo vizito į Ukrainą (Ukraina)
2022.03.03 - 2022.03.05Dėl Domo Griškevičiaus, Mato Maldeikio, Mariaus Matijošaičio ir Aurelijaus Verygos dalyvavimo Sąjungos reikalų parlamentinių komitetų konferencijos (COSAC) LXVII plenariniame posėdyje (Prancūzijos Respublika)
2022.03.03 - 2022.03.05Dėl Seimo valdybos 2022 m. vasario 24 d. sprendimo Nr. SV-S-399 „Dėl Domo Griškevičiaus, Mato Maldeikio, Mariaus Matijošaičio ir Aurelijaus Verygos dalyvavimo Sąjungos reikalų parlamentinių komitetų k (Prancūzijos Respublika)
2021.06.17 - 2021.06.22Dėl Armino Lydekos, Vilijos Targamadzės, Tomo Tomilino ir Aurelijaus Verygos dalyvavimo Armėnijos Respublikos Nacionalinio Susirinkimo rinkimų stebėjimo misijoje (Armėnijos Respublika)

Balsavimai

Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje