Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Ligita Girskienė
2020–2024 m. kadencija
Seimo narė nuo 2020-11-13
Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Išrinkta: Marių (Nr. 21) apygardoje
Kontaktai Kontaktai
Kab. III-406
Tel. (8 5) 209 6610
Biuro adresas
Tiltų g. 8, 91248 Klaipėdos m., tel. 869842132.
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos
|
Biografija Biografija

2024 m. vasario 28 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2020-11-19Aplinkos apsaugos komitetas, Komiteto narė
2021-09-22Ateities komitetas, Komiteto narė
2020-11-19 – 2021-09-21Europos reikalų komitetas, Komiteto narė

Seimo komisijose

2022-09-27Energetikos ir darnios plėtros komisija, Komisijos pirmininko pavaduotoja
2022-10-01Jūrinių reikalų komisija, Komisijos narė
2021-09-15 – 2022-09-26Energetikos ir darnios plėtros komisija, Komisijos narė
2020-11-24 – 2021-09-14Jaunimo ir sporto reikalų komisija, Komisijos narė

Seimo frakcijose

2020-11-13Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos narė

Parlamentinėse grupėse

2021-01-20 Laikinoji Daugiafunkcių miškų puoselėjimo grupė, narė
2021-06-29 Laikinoji Etno bičiulių grupė, narė
2021-01-07 Laikinoji grupė „Aplinkosaugos entuziastai“, pirmininkė
2021-02-25 Laikinoji grupė „Už gyvūnų gerovę ir apsaugą“, narė
2022-12-22 Laikinoji Jaunimo pilietinio patriotinio ugdymo grupė, narė
2020-12-08 Laikinoji Lietuvos kariuomenės ir Lietuvos šaulių sąjungos paramos grupė, narė
2020-12-08 Laikinoji Lietuvos pajūrio bičiulių grupė, narė
2021-03-30 Laikinoji Maldos grupė, narė
2020-11-19 Laikinoji Moterų grupė, narė
2020-12-10 Laikinoji Pilietinio dalyvavimo ir bendruomeniškumo skatinimo grupė, narė
2020-12-08 Seimo delegacija Baltijos Asamblėjoje, narė
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Airija grupė, narė
2023-02-22 Tarpparlamentinių ryšių su Armėnijos Respublika grupė, narė
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Austrijos Respublika grupė, narė
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Azerbaidžano Respublika grupė, narė
2022-09-28 Tarpparlamentinių ryšių su Egipto Arabų Respublika, Jordanijos Hašimitų Karalyste ir Libano Respublika grupė, narė
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Estijos Respublika grupė, narė
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Italijos Respublika grupė, narė
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtine Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalyste grupė, narė
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Kanada grupė, narė
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Moldovos Respublika grupė, narė
2021-11-25 Tarpparlamentinių ryšių su Omanu grupė, narė
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Sakartvelu grupė, narė
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandija, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė, narė
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė, narė

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2023.11.23 - 2023.11.24Dėl Seimo narių dalyvavimo 42-ojoje Baltijos Asamblėjos sesijoje ir 29-ojoje Baltijos Taryboje (Estijos Respublika)
2023.11.23 - 2023.11.24Dėl Seimo valdybos 2023 m. spalio 25 d. sprendimo Nr. SV-S-1153 „Dėl Seimo narių dalyvavimo 42-ojoje Baltijos Asamblėjos sesijoje ir 29-ojoje Baltijos Taryboje“ pakeitimo (Estijos Respublika)
2023.09.14 - 2023.09.15Dėl Seimo valdybos 2023 m. rugpjūčio 9 d. sprendimo Nr. SV-S-1044 „Dėl Ligitos Girskienės, Romualdo Vaitkaus, Valdemaro Valkiūno ir Juozo Varžgalio dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Ekonomikos, energetik (Latvijos Respublika)
2023.09.14 - 2023.09.15Dėl Ligitos Girskienės, Romualdo Vaitkaus, Valdemaro Valkiūno ir Juozo Varžgalio dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Ekonomikos, energetikos ir inovacijų bei Gamtos išteklių ir aplinkosaugos komitetų posėd (Latvijos Respublika)
2022.10.27 - 2022.10.29Dėl Seimo narių dalyvavimo Baltijos Asamblėjos 41-ojoje sesijoje ir 28-ojoje Baltijos Taryboje (Latvijos Respublika)
2022.04.07 - 2022.04.08Dėl Aistės Gedvilienės, Ligitos Girskienės, Romualdo Vaitkaus ir Juozo Varžgalio dalyvavimo Baltijos Asamblėjos Gamtos išteklių ir aplinkosaugos komiteto posėdyje (Estijos Respublika)
2021.10.05 - 2021.10.07DĖL Jono Jaručio, Ligitos Girskienės, Armino Lydekos ir Emanuelio Zingerio dalyvavimo Holokausto 80-mečio minėjimo renginiuose ir susitikimuose su Ukrainos Aukščiausiosios Rados nariais (Ukraina)
2021.10.05 - 2021.10.07Dėl Jono Jaručio, Ligitos Girskienės, Armino Lydekos ir Emanuelio Zingerio dalyvavimo Holokausto 80-mečio minėjimo renginiuose ir susitikimuose su Ukrainos Aukščiausiosios Rados nariais (Ukraina)

Balsavimai

Seimo interneto svetainėje skelbiamos Seimo narių biografijos yra sudarytos ir tikslinamos pagal Seimo narių pateiktą ir su jais suderintą informaciją.

 

Gimimo data

1979 m. gruodžio 12 d.

Gimimo vieta

Klaipėdos r.

 

 

Išsilavinimas

 

2016

Mykolo Romerio universitetas, teisė

2006

Klaipėdos universitetas, švietimo įstaigų vadyba

2002

Klaipėdos universitetas, lietuvių kalbos filologija ir režisūra

1998

Veiviržėnų Jurgio Šaulio gimnazija

 

 

Darbo patirtis

 

2016–2020

UAB „Daugiabučių administravimo centras“, direktorė

2010–2020

Daugiabučių namų savininkų bendrija „Bandužiai“, pirmininkė

2004–2011

UAB „Baltic group international Klaipėda“, kokybės sistemos vadybininkė, administratorė

2003–2004

Klaipėdos statybininkų mokykla, dėstytoja

2002–2003

Klaipėdos rajono savivaldybė, projekto koordinatorė

2000–2002

Klaipėdos rajono savivaldybės Kultūros centras, meno vadovė

 

 

Politinė karjera

 

 

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narė

Nuo 2019 m.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narė

2015–2020

Klaipėdos miesto savivaldybės taryba, narė

 

 

Kita

 

2020 m. buvo įvertinta Lietuvos Respublikos aplinkos ministerijos už indėlį aplinkosaugos srityje skiriama Česlovo Kudabos premija. 2020 m. Nacionaliniuose lygybės ir įvairovės apdovanojimuose už aktyvią visuomeninę veiklą apdovanota premija Atviros visuomenės pilietės nominacijoje. Vadovavo asociacijai „Klaipėdos Marių bendruomenė“

Pomėgiai: muzika, sodininkystė, skaitymas, sportas

Kalbos: anglų, rusų, švedų

 

 

Šeima

 

Vyras Kazys, dukros Akvilė ir Milita

 

Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje