A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Arūnas Valinskas
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Išrinktas: Pagal sąrašą
Kontaktai Kontaktai
Kab. I-419
Tel. (8 5) 239 6916
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2023 m. sausio 30 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2021-09-20Žmogaus teisių komitetas, Komiteto narys
2022-09-16Ateities komitetas, Komiteto narys
2020-11-19 – 2021-09-19Aplinkos apsaugos komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2020-11-24Neįgaliųjų teisių komisija, Komisijos narys
2020-11-24Priklausomybių prevencijos komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2020-11-13Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcija, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

2021-01-07 Laikinoji Tauragės regiono bičiulių grupė, narys
2020-11-17 Laikinoji Vystomojo bendradarbiavimo, reprodukcinės sveikatos ir teisių grupė, narys
2021-07-13 Laikinoji Žaliojo vandenilio technologijų plėtros Lietuvoje grupė, narys
2020-11-24 Parlamentinių ryšių su demokratine Rusija grupė, pirmininko pavaduotojas
2021-07-15 Parlamentinių ryšių su Iraku grupė, narys
2020-12-10 Parlamentinių ryšių su Kinijos Respublika (Taivanu) grupė, narys
2020-12-03 Parlamentinių ryšių su Tibetu grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė, pirmininkas
2021-11-11 Tarpparlamentinių ryšių su Rytų Afrikos valstybėmis (Kenija, Ruanda, Tanzanija, Uganda, Burundžiu ir Pietų Sudanu) grupė, narys
2021-03-24 Tarpparlamentinių ryšių su Singapūro Respublika grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandijos Respublika, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė, pirmininko pavaduotojas
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Ukraina grupė, narys

Gimimo data

1989 m. spalio 10 d.

Gimimo vieta

Vilnius

 

 

Išsilavinimas

 

2012

Lidso universitetas (Jungtinė Karalystė), tarptautiniai santykiai ir japonų kalba

2008

Kingsvudo mokykla (Jungtinė Karalystė)

2006

„Saulės“ privati pagrindinė mokykla

 

 

Darbo patirtis

 

2019–2020

Vilniaus miesto savivaldybės taryba, narys

2018–2020

Seimo nario patarėjas

2013–2017

Profesinės karo tarnybos karys, Lietuvos kariuomenė

 

 

Politinė karjera

 

 

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų narys

2019–2020

Vilniaus miesto savivaldybės taryba, narys

Nuo 2017 m.

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų narys

 

 

Kita

 

Buvęs Vilniaus miesto savivaldybės Narkotikų kontrolės komisijos ir savižudybių prevencijos strategijos koordinavimo darbo grupės narys.  

Pomėgiai: literatūra, muzika, istorija, geopolitika, lingvistika, religijotyra

Kalbos: anglų, japonų, rusų

 

 

Šeima

 

Duktė Sofija

 

Duomenų nėra
Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje