Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Morgana Danielė
2020–2024 m. kadencija
Seimo narė nuo 2020-11-13
Iškėlė: Laisvės partija
Išrinkta: Pagal sąrašą
Kontaktai Kontaktai
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos
|
Biografija Biografija

2024 m. gegužės 29 d.


Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2024.04.09 - 2024.04.13Dėl Morganos Danielės dalyvavimo Jungtinių Tautų organizuojamoje Tarptautinėje konferencijoje gyventojų ir vystymosi klausimais (Norvegijos Karalystė)
2023.12.06 - 2023.12.14Dėl Morganos Danielės dalyvavimo projekte, skirtame paslaugų teikimo nuo seksualinio smurto nukentėjusioms moterims klausimams spręsti (Jungtinės Amerikos Valstijos)
2023.11.12 - 2023.11.15Dėl Morganos Danielės dalyvavimo Tarptautiniame moterų lyderių forume (Islandijos Respublika)
2023.07.16 - 2023.07.21Dėl Morganos Danielės dalyvavimo tarptautinėje moterų konferencijoje (Ruandos Respublika)
2022.10.16 - 2022.10.18Dėl Morganos Danielės dalyvavimo pasaulio aukščiausiojo lygio susitikime sveikatos klausimais (Vokietijos Federacinė Respublika)
2022.09.11 - 2022.09.14Dėl Morganos Danielės ir Ievos Pakarklytės dalyvavimo parlamentinėje diskusijoje seksualinės ir reprodukcinės sveikatos apsaugos ir teisių klausimais (Ispanijos Karalystė)
2022.07.28 - 2022.08.08Dėl Morganos Danielės dalyvavimo 24-ojoje tarptautinėje AIDS konferencijoje (Kanada)
2022.06.01 - 2022.06.04Dėl Seimo valdybos 2022 m. gegužės 11 d. sprendimo Nr. SV-S-499 „Dėl Morganos Danielės, Mariaus Matijošaičio, Vytauto Mitalo ir Ievos Pakarklytės dalyvavimo Liberalų ir demokratų aljanso už Europą kon (Airija)
2022.06.01 - 2022.06.04Dėl Seimo valdybos 2022 m. gegužės 11 d. sprendimo Nr. SV-S-499 „Dėl Morganos Danielės, Raimundo Lopatos, Mariaus Matijošaičio ir Vytauto Mitalo dalyvavimo Liberalų ir demokratų aljanso už Europą kong (Airija)
2022.06.01 - 2022.06.04Dėl Morganos Danielės, Mariaus Matijošaičio, Vytauto Mitalo ir Ievos Pakarklytės dalyvavimo Liberalų ir demokratų aljanso už Europą kongrese (Airija)
2022.05.21 - 2022.05.25Dėl Morganos Danielės dalyvavimo Pasaulinio parlamentarų tinklo renginiuose (Šveicarijos Konfederacija)
2021.10.20 - 2021.10.22Dėl Morganos Danielės dalyvavimo Europos Sąjungos valstybių narių parlamentų forume seksualinių ir reprodukcinių teisių klausimais (Lenkijos Respublika)

Balsavimai

Duomenų nėra

Seimo interneto svetainėje skelbiamos Seimo narių biografijos yra sudarytos ir tikslinamos pagal Seimo narių pateiktą ir su jais suderintą informaciją.

 

Gimimo data

1988 m. rugpjūčio 17 d.

Gimimo vieta

Vilnius

 

 

Išsilavinimas

 

2017

Vilniaus universitetas, Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas, magistras

2014

 

Centrinis Europos universitetas, Narkotikų politika ir žmogaus teisės, sertifikatas

2013

Vilniaus universitetas, intermedialių studijų magistras

2010

Vilniaus universitetas, anglų filologijos bakalauras

2006

Tuskulėnų vidurinė mokykla (dabar – Vilniaus Tuskulėnų gimnazija)

 

 

Darbo patirtis

 

2016–2020

 

Respublikinis priklausomybės ligų centras, projektų tyrėja (iki 2017 m.), ryšių su visuomene specialistė (iki 2019 m.), metodinio vadovavimo skyriaus vedėja (iki 2020 m. lapkričio mėn.)

2016

„Jauna Banga“, įkūrėja, koordinatorė

2018–2019

 

Jungtinių Tautų Pilietinės visuomenės narkotikų klausimais taryba, atstovė jaunimui

2017–2020

Tarptautinė organizacija „Youth RISE“, vadovė

2014–2016

Eurazijos žalos mažinimo tinklas, projektų vadovė

2007–2017

Anglų kalbos mokytoja įvairiose vidurinėse ir kalbų mokyklose

 

 

Politinė karjera

 

 

Laisvės partijos narė

Nuo 2019 m.

Laisvės partijos narė

 

 

Kita

 

Jau dešimtmetį Lietuvoje ir pasaulyje dirba su pažeidžiamomis asmenų grupėmis, įgyvendina mokslo ir švietimo projektus, dalyvauja nevyriausybinių organizacijų žmogaus teisių klausimais veikloje, įsteigė jaunimo organizaciją „Jauna banga“

Pomėgiai: sveikatos ir socialinė politika, žmogaus ir gyvūnų teisių apsauga

Kalbos: anglų, rusų

 

 

Šeima

 

Ištekėjusi

 

Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje