A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Marius Matijošaitis
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Laisvės partija
Išrinktas: Savanorių (Nr. 16) apygardoje
Kontaktai Kontaktai
Kab. III-415
Tel. (8 5) 239 6622
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2023 m. vasario 2 d.

Šią dieną darbotvarkės nėra

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2020-11-19Europos reikalų komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotojas
2020-11-19Užsienio reikalų komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2020-11-24Jaunimo ir sporto reikalų komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2020-11-13Laisvės frakcija, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

2022-05-11 Laikinoji Bendradarbiavimo su Lietuvos jaunimo organizacijų taryba grupė, narys
2021-05-25 Laikinoji Bendradarbiavimo su skautais grupė, narys
2021-05-11 Laikinoji grupė „Krymo deokupacijos parlamentinė platforma“, narys
2020-12-29 Laikinoji grupė „Skaitmeninė Lietuva“, narys
2022-12-22 Laikinoji Jaunimo pilietinio patriotinio ugdymo grupė, narys
2020-11-19 Laikinoji Kauno regiono bičiulių grupė, narys
2021-04-02 Laikinoji Mažosios Lietuvos draugų grupė, narys
2022-06-27 Laikinoji Seimo narių ryšių su Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacija (EBPO) grupė, narys
2020-12-09 Parlamentinių ryšių su demokratine Rusija grupė, narys
2020-12-08 Parlamentinių ryšių su Honkongu (Kinijos Liaudies Respublika) grupė, pirmininkas
2020-12-10 Parlamentinių ryšių su Kinijos Respublika (Taivanu) grupė, pirmininko pavaduotojas
2022-12-20 Parlamentinių ryšių su Tibetu grupė, narys
2020-12-23 Seimo delegacija Frankofonijos Parlamentinėje Asamblėjoje, pirmininkas
2022-12-20 Tarpparlamentinių ryšių grupė su Belgijos Karalyste, Nyderlandų Karalyste ir Liuksemburgo Didžiąja Hercogyste, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Airija grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Australijos, Naujosios Zelandijos ir kitomis Okeanijos šalimis grupė, pirmininko pavaduotojas
2022-12-20 Tarpparlamentinių ryšių su Čekijos Respublika ir Slovakijos Respublika grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Graikijos Respublika grupė, pirmininkas
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Italijos Respublika grupė, narys
2022-12-20 Tarpparlamentinių ryšių su Izraelio Valstybe grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Japonija grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtine Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalyste grupė, narys
2022-12-20 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtiniais Arabų Emyratais grupė, pirmininko pavaduotojas
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Kanada grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Prancūzijos Respublika grupė, narys
2021-11-11 Tarpparlamentinių ryšių su Rytų Afrikos valstybėmis (Kenija, Ruanda, Tanzanija, Uganda, Burundžiu ir Pietų Sudanu) grupė, narys
2021-12-23 Tarpparlamentinių ryšių su Singapūro Respublika grupė, pirmininko pavaduotojas
2022-12-20 Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandijos Respublika, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė, narys
2022-12-20 Tarpparlamentinių ryšių su Vokietijos Federacine Respublika grupė, narys

 

Gimimo data

1992 m. rugpjūčio 28 d.

Gimimo vieta

Kaunas

 

 

Išsilavinimas

 

2016

Aberdyno universitetas (Škotija), politikos mokslai ir tarptautiniai santykiai

2012

Kauno „Saulės“ gimnazija

 

 

Darbo patirtis

 

2020

UAB „Hoptrans Logistics“, transporto vadybininkas

2017–2020

UAB „Vytauto paslaugos“, vadybininkas

2015–2017

„Global connects“, sinchroninio vertimo vertėjas teismų sistemoje Škotijoje

2014–2017

„Grosvenor Casinos“, barmenas-padavėjas, administratorius

2012–2014

„Aberdeen Thistle Airport hotel“, barmenas-padavėjas

 

 

Politinė karjera

 

 

Laisvės partijos narys

Nuo 2019 m.

Laisvės partijos steigėjas, narys, Kauno skyriaus valdybos narys

 

 

Kita

 

2010–2013 m. buvo aktyvus jaunimo asociacijos ,,Nepriklausomas jaunimo judėjimas“ valdybos narys, visuomenininkas, „Lietuva 2030“ strateginio projekto savanoris. 2014 m. tapo asociacijos „Jaunimas, kuriantis Lietuvą“ nariu. 2012–2016 m. buvo aktyvus nuolatinis Aberdyno universiteto studentų klubo „Model UN Society“ (Jungtinių Tautų Organizacijos modelio bendruomenės) narys / debatų dalyvis, nuo 2020 m. Kauno bendruomenės valdybos narys.

Pomėgiai: muzika, dailė, teatras, renginiai, užsienio politika, istorija

Kalbos: anglų (C2), prancūzų (B2), rusų (B1)

 

 

Šeima

 

Nevedęs

 

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2022.11.13 - 2022.11.16Dėl Audroniaus Ažubalio, Vytauto Gapšio, Mariaus Matijošaičio ir Giedriaus Surplio dalyvavimo Europos Sąjungos reikalų parlamentinių komitetų konferencijos (COSAC) LXVIII plenariniame posėdyje (Čekijos Respublika)
2022.09.11 - 2022.09.16Dėl Mariaus Matijošaičio ir Dovilės Šakalienės dalyvavimo Tarpparlamentinio aljanso dėl Kinijos organizuojamame susitikime (Jungtinės Amerikos Valstijos)
2022.07.22 - 2022.07.25Dėl Audroniaus Ažubalio, Mariaus Matijošaičio ir Emanuelio Zingerio dalyvavimo pasauliniame aukščiausiojo lygio susitikime „Laisvas Iranas 2022“ (Albanija)
2022.07.22 - 2022.07.25Dėl Seimo valdybos 2022 m. birželio 22 d. sprendimo Nr. SV-S-577 „Dėl Audroniaus Ažubalio, Mariaus Matijošaičio ir Emanuelio Zingerio dalyvavimo pasauliniame aukščiausiojo lygio susitikime „Laisvas Ir (Albanija)
2022.07.10 - 2022.07.13Dėl Laimos Liucijos Andrikienės, Mariaus Matijošaičio ir Luko Savicko dalyvavimo susitikimuose su Moldovos Respublikos valdžios atstovais (Moldovos Respublika)
2022.06.01 - 2022.06.04Dėl Seimo valdybos 2022 m. gegužės 11 d. sprendimo Nr. SV-S-499 „Dėl Morganos Danielės, Raimundo Lopatos, Mariaus Matijošaičio ir Vytauto Mitalo dalyvavimo Liberalų ir demokratų aljanso už Europą kong (Airija)
2022.06.01 - 2022.06.04Dėl Seimo valdybos 2022 m. gegužės 11 d. sprendimo Nr. SV-S-499 „Dėl Morganos Danielės, Mariaus Matijošaičio, Vytauto Mitalo ir Ievos Pakarklytės dalyvavimo Liberalų ir demokratų aljanso už Europą kon (Airija)
2022.06.01 - 2022.06.04Dėl Morganos Danielės, Mariaus Matijošaičio, Vytauto Mitalo ir Ievos Pakarklytės dalyvavimo Liberalų ir demokratų aljanso už Europą kongrese (Airija)
2022.05.15 - 2022.05.17Dėl Mariaus Matijošaičio dalyvavimo Lietuvos Respublikos, Estijos Respublikos, Latvijos Respublikos ir Lenkijos Respublikos parlamentų Europos reikalų komitetų pirmininkų susitikime (Lenkijos Respublika)
2022.05.04 - 2022.05.07Dėl Mariaus Matijošaičio, Žygimanto Pavilionio, Tomo Tomilino ir Aurelijaus Verygos darbo vizito į Ukrainą (Ukraina)
2022.04.07 - 2022.04.09Dėl Seimo valdybos 2022 m. kovo 31 d. sprendimo Nr. SV-S-446 „Dėl Laimos Liucijos Andrikienės, Audroniaus Ažubalio, Mariaus Matijošaičio ir Giedriaus Surplio dalyvavimo susitikimuose su Čekijos Respub (Čekijos Respublika)
2022.04.07 - 2022.04.09Dėl Laimos Liucijos Andrikienės, Audroniaus Ažubalio, Mariaus Matijošaičio ir Giedriaus Surplio dalyvavimo susitikimuose su Čekijos Respublikos valdžios atstovais (Čekijos Respublika)
2022.04.07 - 2022.04.09Dėl Seimo valdybos 2022 m. kovo 31 d. sprendimo Nr. SV-S-446 „Dėl Laimos Liucijos Andrikienės, Audroniaus Ažubalio ir Mariaus Matijošaičio dalyvavimo susitikimuose su Čekijos Respublikos valdžios atst (Čekijos Respublika)
2022.04.03 - 2022.04.06Dėl Mariaus Matijošaičio dalyvavimo Frankofonijos Parlamentinės Asamblėjos Europos regiono delegacijų pirmininkų konferencijoje (Monako Kunigaikštystė)
2021.12.17 - 2021.12.19Dėl Audroniaus Ažubalio, Mariaus Matijošaičio ir Žygimanto Pavilionio dalyvavimo Lietuvos Respublikos, Estijos Respublikos Ir Latvijos Respublikos parlamentų užsienio reikalų komitetų susitikime (Estijos Respublika)
2021.11.27 - 2021.12.06Dėl Seimo narių dalyvavimo Atviro parlamento forume (Taivanas)
2021.10.03 - 2021.10.06Dėl Ievos Kačinskaitės-Urbonienės ir Mariaus Matijošaičio dalyvavimo pirmajame Trijų jūrų iniciatyvos valstybių jaunųjų parlamentarų susitikime (Lenkijos Respublika)
2021.08.27 - 2021.09.01Dėl Mariaus Matijošaičio dalyvavimo tarptautinėje konferencijoje (Suomijos Respublika)

Balsavimai

Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje