Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Laima Nagienė
2020–2024 m. kadencija
Seimo narė nuo 2020-11-13
Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Išrinkta: Mažeikių (Nr. 38) apygardoje
Kontaktai Kontaktai
Kab. III-506
Tel. (0 5) 209 6655
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos
|
Biografija Biografija

2024 m. balandžio 16 d.



Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Susitikimai su rinkėjais

LR Seimo narė Laima Nagienė gyventojus priima:

Mažeikiuose, adresu Stoties g. 18, 213 kab.

Pirmadieniais nuo 8:00 val. iki 10:00 val.

Penktadieniais nuo 15:00 val. iki 17:00 val.


LR Seimo narės Laimos Nagienės patarėjos gyventojus priima:

Mažeikiuose, adresu Stoties g. 18, 213 kab.

Trečiadieniais nuo 10:00 val. iki 12:00 val. ir nuo 14:00 val. iki 16:00 val.

Seimo komitetuose

2020-12-17Ateities komitetas, Komiteto narė
2021-09-15Švietimo ir mokslo komitetas, Komiteto narė
2020-11-19 – 2021-09-14Audito komitetas, Komiteto narė

Seimo komisijose

2022-09-27Energetikos ir darnios plėtros komisija, Komisijos narė
2022-10-01Jūrinių reikalų komisija, Komisijos narė
2020-12-23 – 2022-09-26Energetikos ir darnios plėtros komisija, Komisijos pirmininko pavaduotoja
2020-11-24 – 2020-12-22Energetikos ir darnios plėtros komisija, Komisijos narė

Seimo frakcijose

2023-09-12Demokratų frakcija „Vardan Lietuvos“, Frakcijos narė
2022-09-10 – 2023-09-11Demokratų frakcija „Vardan Lietuvos“, Frakcijos seniūno pavaduotoja
2021-09-10 – 2022-09-10Demokratų frakcija „Vardan Lietuvos“, Frakcijos narė
2020-11-13 – 2021-09-09Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos narė

Parlamentinėse grupėse

2021-01-07 Laikinoji grupė „Aplinkosaugos entuziastai“, narė
2021-02-11 Laikinoji grupė „Už šeimą“, narė
2021-11-10 Laikinoji grupė „Už žmogaus gyvybės ir sveikatos apsaugą nuo pradėjimo iki natūralios mirties“, narė
2022-12-22 Laikinoji Jaunimo pilietinio patriotinio ugdymo grupė, narė
2021-03-30 Laikinoji Maldos grupė, narė
2020-11-19 Laikinoji Moterų grupė, narė
2020-12-10 Laikinoji Pilietinio dalyvavimo ir bendruomeniškumo skatinimo grupė, narė
2023-09-14 Laikinoji Šiaulių krašto bičiulių grupė, narė
2020-11-19 Laikinoji Žemaičių grupė, narė
2021-10-12 Seimo delegacija Baltijos Asamblėjoje, narė
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Armėnijos Respublika grupė, narė
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Italijos Respublika grupė, narė
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė, narė
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Kazachstano Respublika grupė, narė
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Kinijos Liaudies Respublika grupė, narė
2021-03-18 Tarpparlamentinių ryšių su Maroko Karalyste grupė, narė
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Moldovos Respublika grupė, narė
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Sakartvelu grupė, narė
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Šventuoju Sostu grupė, narė
2020-12-11 Tarpparlamentinių ryšių su Tadžikistano Respublika grupė, narė
Duomenų nėra

Seimo interneto svetainėje skelbiamos Seimo narių biografijos yra sudarytos ir tikslinamos pagal Seimo narių pateiktą ir su jais suderintą informaciją.

 

Gimimo data

1957 m. kovo 17 d.

Gimimo vieta

Vainuto k., Šilutės r.

 

 

Išsilavinimas

 

2005

Kauno technologijos universitetas, viešojo administravimo magistro laipsnis

1978

Vilniaus valstybinis pedagoginis institutas (dabar – Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademija), matematikos mokytoja

1974

Vainuto vidurinė mokykla (dabar – Vainuto gimnazija)

 

 

Darbo patirtis

 

2019–2020

Mažeikių rajono savivaldybė, administracijos direktorė

1990–2019

Valstybinio socialinio draudimo Mažeikių skyrius, direktorė

1984–1989

Mažeikių rajono vykdomasis komitetas, pirmininko pavaduotoja

1981–1984

Jaunimo organizacija, sekretorė

1980–1981

Mažeikių 3-ioji vidurinė mokykla (dabar – Mažeikių Sodų pagrindinė mokykla), mokytoja

1979–1980

Mažeikių vakarinė vidurinė mokykla, mokytoja

1978–1979

Sedos vidurinė mokykla (dabar – Sedos Vytauto Mačernio gimnazija), matematikos mokytoja

 

 

Politinė karjera

 

 

Nepartinė

2007–2019

Mažeikių r. savivaldybės taryba, narė

2004–2019

Lietuvos socialdemokratų partijos narė

 

 

Kita

 

 

Pomėgiai: kelionės, sportas, natūrali medicina, sveikas gyvenimo būdas, filosofija

Kalbos: anglų, rusų

 

 

Šeima

 

Vyras Stasys, dukros Lina ir Ieva, sūnus Tomas

 

Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje