Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Mindaugas Skritulskas
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai
Išrinktas: Mėguvos (Nr. 36) apygardoje
Kontaktai Kontaktai
Kab. I-409
Tel. (0 5) 209 6650
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos
|
Biografija Biografija

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2024
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2023.10.18 - 2023.10.19Dėl Seimo valdybos 2023 m. spalio 11 d. sprendimo Nr. SV-S-1132 „Dėl Seimo narių dalyvavimo susitikime su Lenkijos Respublikos nacionalinių kelių ir greitkelių generalinio direktorato atstovais“ pakei (Lenkijos Respublika)
2023.10.18 - 2023.10.19Dėl Seimo narių dalyvavimo susitikime su Lenkijos Respublikos nacionalinių kelių ir greitkelių generalinio direktorato atstovais (Lenkijos Respublika)
2023.07.24 - 2023.07.28Dėl Jono Jaručio, Pauliaus Saudargo, Mindaugo Skritulsko ir Aurelijaus Verygos dalyvavimo susitikimuose su Ukrainos Aukščiausiosios Rados nariais ir valstybės administracijos pareigūnais (Ukraina)
2023.04.23 - 2023.04.24Dėl Vytauto Gapšio, Mindaugo Skritulsko ir Kazio Starkevičiaus dalyvavimo Tarpparlamentinėje konferencijoje dėl ateities energijos tiekimo Europos Sąjungoje iššūkių ir galimybių (Švedijos Karalystė)
2023.04.17 - 2023.04.21Dėl Mindaugo Skritulsko dalyvavimo Tarptautiniame miestų ir regionų valdžios institucijų kongrese (Ukraina)
2023.04.13 - 2023.04.14Dėl Seimo narių dalyvavimo susitikimuose su Lenkijos Respublikos Seimo Ekonomikos ir plėtros komisijos atstovais (Lenkijos Respublika)
2023.03.02 - 2023.03.05Dėl Seimo valdybos 2023 m. vasario 17 d. sprendimo Nr. SV-S-823 „Dėl Andriaus Kupčinsko, Gintauto Palucko, Mindaugo Skritulsko ir Kazio Starkevičiaus dalyvavimo apskritojo stalo diskusijoje Ukrainos i (Ukraina)
2023.03.02 - 2023.03.05Dėl Andriaus Kupčinsko, Gintauto Palucko, Mindaugo Skritulsko ir Kazio Starkevičaus dalyvavimo apskritojo stalo diskusijoje Ukrainos ir Lietuvos ekonomikos plėtros klausimais (Ukraina)
2022.05.31 - 2022.06.03Dėl Seimo narių dalyvavimo bendrame Lietuvos Respublikos Seimo Ekonomikos komiteto ir Ukrainos Aukščiausiosios Rados Ekonomikos vystymo komiteto posėdyje (Ukraina)
2022.03.13 - 2022.03.15Dėl Vytauto Gapšio, Mindaugo Skritulsko ir Andriaus Vyšniausko dalyvavimo Europos Sąjungos ekonomikos strateginės autonomijos konferencijoje (Prancūzijos Respublika)
2022.03.13 - 2022.03.15Dėl Vytauto Gapšio, Mindaugo Skritulsko ir Andriaus Vyšniausko dalyvavimo Europos Sąjungos ekonomikos strateginės autonomijos konferencijoje (Prancūzijos Respublika)

Balsavimai

Duomenų nėra

Seimo interneto svetainėje skelbiamos Seimo narių biografijos yra sudarytos ir tikslinamos pagal Seimo narių pateiktą ir su jais suderintą informaciją.

 

Gimimo data

1975 m. vasario 1 d.

Gimimo vieta

Palanga

 

 

Išsilavinimas

 

2002

Mykolo Romerio universitetas, teisininkas

1997

Klaipėdos universitetas, istorikas

1992

Palangos 1-oji vidurinė mokykla (dabar – Palangos senoji gimnazija)

 

 

Darbo patirtis

 

2011–2018

Klaipėdos teritorinė darbo birža, direktorius

2006–2011

Verslo įmonės, vadovas

 

 

Politinė karjera

 

 

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų narys

2000–2020

Palangos m. savivaldybės taryba, narys; Ekonomikos ir finansų komiteto pirmininkas (2007–2020)

2003–2007 Lietuvos Respublikos nutarimu patvirtintas atstovauti Lietuvai Europos regionų komitete

2003–2006

Palangos m. savivaldybė, mero pavaduotojas

Nuo 1997 m.

Tėvynės sąjungos (dabar – Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai) Palangos skyriaus narys

 

 

Kita

 

 

Pomėgiai: istorija, publicistika, skaitymas, kelionės

Kalbos: anglų, lenkų, rusų, vokiečių

 

 

Šeima

 

Žmona Ramunė, sūnūs Vakaris, Gediminas ir Tautvydas

 

Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje