A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Giedrius Surplys
2020–2024 m. kadencija
Seimo narys nuo 2020-11-13
Iškėlė: Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga
Išrinktas: Sūduvos šiaurinė (Nr. 64) apygardoje
Kontaktai Kontaktai
Kab. III-408
Tel. (8 5) 239 6653
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2021-09-24Europos reikalų komitetas, Komiteto narys
2021-09-29Užsienio reikalų komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotojas
2021-03-25 – 2021-09-28Užsienio reikalų komitetas, Komiteto narys
2020-12-11 – 2021-09-23Europos reikalų komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotojas
2020-12-11 – 2021-09-23Europos reikalų komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotojas
2020-11-19 – 2021-03-24Kaimo reikalų komitetas, Komiteto narys
2020-11-19 – 2020-12-10Europos reikalų komitetas, Komiteto narys

Seimo komisijose

2020-11-24 – 2021-05-26Laisvės kovų ir valstybės istorinės atminties komisija, Komisijos narys

Seimo frakcijose

2020-11-13Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcija, Frakcijos narys

Parlamentinėse grupėse

2021-05-11 Laikinoji grupė „Krymo deokupacijos parlamentinė platforma“, narys
2021-03-30 Laikinoji Maldos grupė, narys
2020-12-08 Laikinoji sostinės bičiulių grupė, narys
2020-11-19 Laikinoji Sūduvos bičiulių grupė, narys
2020-11-19 Laikinoji Žemaičių grupė, narys
2021-10-15 Seimo delegacija Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Parlamentinėje Asamblėjoje, nario pavaduotojas
2020-12-23 Seimo delegacija Frankofonijos Parlamentinėje Asamblėjoje, pirmininko pavaduotojas
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Airija grupė, narys
2022-09-28 Tarpparlamentinių ryšių su Egipto Arabų Respublika, Jordanijos Hašimitų Karalyste ir Libano Respublika grupė, pirmininkas
2021-01-07 Tarpparlamentinių ryšių su Indijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Italijos Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtine Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalyste grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtinėmis Amerikos Valstijomis grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Jungtiniais Arabų Emyratais grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Kinijos Liaudies Respublika grupė, narys
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Lenkijos Respublikos Seimu ir Senatu grupė, narys
2021-11-25 Tarpparlamentinių ryšių su Omanu grupė, narys
2021-11-11 Tarpparlamentinių ryšių su Rytų Afrikos valstybėmis (Kenija, Ruanda, Tanzanija, Uganda, Burundžiu ir Pietų Sudanu) grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Sakartvelu grupė, narys
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Šiaurės Europos šalimis (Danijos Karalyste, Islandijos Respublika, Norvegijos Karalyste, Suomijos Respublika, Švedijos Karalyste) grupė, pirmininkas

 

Gimimo data

1980 m. gegužės 26 d.

Gimimo vieta

Plungė

 

 

Išsilavinimas

 

2004

Birmingamo universitetas (Jungtinė Karalystė), diplomatijos magistras

2004

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas, Europos studijų magistras

2002

Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų institutas, politikos mokslų bakalauras

1998

Plungės „Ryto“ vidurinė mokykla (dabar – Plungės „Ryto“ pagrindinė mokykla)

 

 

Darbo patirtis

 

2019–2020

Vyriausybės kanceliarija, Ministro Pirmininko Sauliaus Skvernelio patarėjas

2018–2019

Žemės ūkio ministerija, ministras

2017–2018

Vidaus reikalų ministerija, viceministras

2009–2016

VšĮ „Jungtinis techninis sekretoriatas“, vyresnysis komunikacijos vadovas

 

 

Politinė karjera

 

 

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys

Nuo 2015 m.

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narys

 

 

Kita

 

Publicistas. Tradicinio jaunimo krikščioniškos muzikos festivalio „Sielos“ iniciatorius. Gidas

Pomėgiai: šachmatai (kandidatas į sporto meistrus), bėgimas (esu nubėgęs pusmaratonį), muzika, istorija

Kalbos: anglų, lenkų, prancūzų, rusų

 

 

Šeima

 

Žmona Lina, sūnūs Faustas ir Konstantinas, dukra Elžbieta

 

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2023.03.06 - 2023.03.08Dėl Giedriaus Surplio dalyvavimo 8-ajame Europos vietos savivaldos kongrese (Lenkijos Respublika)
2023.02.09 - 2023.02.11Dėl Seimo narių dalyvavimo Lietuvos Respublikos, Estijos Respublikos ir Latvijos Respublikos parlamentų narių krepšinio rungtynėse Baltijos Asamblėjos taurei laimėti (Estijos Respublika)
2023.01.24 - 2023.01.26Dėl Lauryno Kasčiūno, Žygimanto Pavilionio, Giedriaus Surplio ir Dovilės Šakalienės dalyvavimo susitikime gynybos ir saugumo politikos klausimais (Švedijos Karalystė)
2023.01.23 - 2023.01.25Dėl Lauryno Kasčiūno, Žygimanto Pavilionio ir Giedriaus Surplio dalyvavimo susitikimuose su Švedijos Karalystės valdžios atstovais (Belgijos Karalystė)
2022.11.13 - 2022.11.16Dėl Audroniaus Ažubalio, Vytauto Gapšio, Mariaus Matijošaičio ir Giedriaus Surplio dalyvavimo Europos Sąjungos reikalų parlamentinių komitetų konferencijos (COSAC) LXVIII plenariniame posėdyje (Čekijos Respublika)
2022.11.04 - 2022.11.10Dėl Giedriaus Surplio dalyvavimo Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Parlamentinės Asamblėjos rengiamoje Jungtinių Amerikos Valstijų vidurio kadencijos rinkimų stebėjimo misijoje (Jungtinės Amerikos Valstijos)
2022.10.24 - 2022.10.25Dėl Jono Jaručio ir Giedriaus Surplio dalyvavimo 11-ajame Europolo Jungtinės parlamentinės kontrolės grupės posėdyje (Belgijos Karalystė)
2022.09.07 - 2022.09.10Dėl Seimo narių dalyvavimo Jungtinių Amerikos Valstijų Valstybės departamento organizuojamuose susitikimuose NATO būstinėje (Belgijos Karalystė)
2022.09.04 - 2022.09.06Dėl Seimo narių dalyvavimo Tarpparlamentinėje bendros užsienio ir saugumo politikos bei bendros saugumo ir gynybos politikos konferencijoje (Čekijos Respublika)
2022.07.01 - 2022.07.06Dėl Lauryno Kasčiūno ir Giedriaus Surplio dalyvavimo Europos saugumo ir bendradarbiavimo organizacijos Parlamentinės Asamblėjos metinėje sesijoje (Jungtinė Didžiosios Britanijos ir Šiaurės Airijos Karalystė)
2022.06.01 - 2022.06.03Dėl Laimos Liucijos Andrikienės, Giedriaus Surplio ir Emanuelio Zingerio dalyvavimo susitikimuose su Vokietijos Federacinės Respublikos valdžios atstovais (Vokietijos Federacinė Respublika)
2022.05.06 - 2022.05.06Dėl Kristijono Bartoševičiaus, Ievos Pakarklytės ir Giedriaus Surplio darbo vizito į Danijos Karalystę (Danijos Karalystė)
2022.04.23 - 2022.04.26Dėl Dalios Asanavičiūtės ir Giedriaus Surplio dalyvavimo susitikimuose su Airijos Irachto atstovais (Airija)
2022.04.07 - 2022.04.09Dėl Seimo narių darbo vizito į Ukrainą (Ukraina)
2022.01.31 - 2022.02.05Dėl Laimos Liucijos Andrikienės, Jono Jaručio, Lauryno Kasčiūno ir Giedriaus Surplio dalyvavimo susitikimuose su Jungtinių Amerikos Valstijų Senato ir Atstovų Rūmų valdžios atstovais (Jungtinės Amerikos Valstijos)
2022.01.26 - 2022.01.29Dėl Audroniaus Ažubalio, Lauryno Kasčiūno, Giedriaus Surplio ir Dovilės Šakalienės dalyvavimo susitikimuose su NATO ir NATO valstybių narių atstovais (Belgijos Karalystė)
2021.12.07 - 2021.12.08Dėl Deivido Labanavičiaus, Giedriaus Surplio ir Andriaus Vyšniausko dalyvavimo susitikimuose su Suomijos politikais (Suomijos Respublika)
2021.12.05 - 2021.12.07Dėl Jono Jaručio ir Giedriaus Surplio dalyvavimo susitikimuose su Vokietijos žaliųjų partijos atstovais (Vokietijos Federacinė Respublika)
2021.11.25 - 2021.11.28Dėl Giedriaus Surplio dalyvavimo Frankofonijos Parlamentinės Asamblėjos Europos regiono 33-iojoje sesijoje (Albanija)
2021.09.30 - 2021.10.04Dėl Paulės Kuzmickienės, Raimundo Lopatos, Giedriaus Surplio, Vilijos Targamadzės ir Andriaus Vyšniausko dalyvavimo Sakartvelo vietos savivaldos rinkimų stebėjimo misijoje (Gruzija)
2021.09.15 - 2021.09.19Dėl Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen vadovaujamos delegacijos darbo vizito į Švedijos Karalystę (Švedijos Karalystė)
2021.06.14 - 2021.06.16Dėl Seimo valdybos 2021 m. birželio 2 d. sprendimo Nr. SV-S-120 „Dėl Audroniaus Ažubalio, Lauryno Kasčiūno ir Giedriaus Surplio dalyvavimo susitikimuose su Vengrijos valdžios atstovais“ pakeitimo (Vengrijos Respublika)
2021.06.14 - 2021.06.16Dėl Audroniaus Ažubalio, Lauryno Kasčiūno ir Giedriaus Surplio dalyvavimo susitikimuose su Vengrijos valdžios atstovais (Vengrijos Respublika)

Balsavimai

Duomenų nėra
Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje