A
A
A
Neįgaliesiems
Seimo nariai




Vilija Targamadzė
2020–2024 m. kadencija
Seimo narė nuo 2020-11-13
Iškėlė: Lietuvos socialdemokratų partija
Išrinkta: Pagal sąrašą
Kontaktai Kontaktai
Darbotvarkė Darbotvarkė
|
Pareigos Pareigos
|
Biografija Biografija
|
Veikla Veikla
|
Pranešimai žiniasklaidai Pranešimai žiniasklaidai
|
Ataskaitos Ataskaitos

2023 m. sausio 30 d.

10:00 val. Lankosi Žaslių kultūros centre. Dalyvauja diskusijoje dėl bendradarbiavimo organizuojant tradicinius renginius.
Vytauto g. 38, Žasliai, Kaišiadorių r.

Sausis
Vasaris
Kovas
Balandis
Gegužė
Birželis
Liepa
Rugpjūtis
Rugsėjis
Spalis
Lapkritis
Gruodis
2023
2022
2021
2020
2019
2018
2017
2016
2015
2014
2013
2012
2011
2010
2009
2008
2007
2006
2005
2004
2003
2002
2001
2000
1999
1998
1997
1996
1995
1994
1993
1992
1991
1990
1989
1988
1987
1986
1985
1984
1983
1982
1981
1980
1979
1978
1977
1976
1975
1974
1973
1972
1971
1970
1969
1968
1967
1966
1965
1964
1963
1962
1961
1960
1959
1958
1957
1956
1955
1954
1953
1952
1951
1950
1949
1948
1947
1946
1945
1944
1943
1942
1941
1940
1939
1938
1937
1936
1935
1934
1933
1932
1931
1930
1929
1928
1927
1926
1925
1924
1923
1922
1921
1920
1919
1918
1917
1916
1915
1914
1913
1912
1911
1910
1909
1908
1907
1906
1905
1904
1903
1902
1901
1900
Pasirinkti

Seimo komitetuose

2022-12-23Švietimo ir mokslo komitetas, Komiteto narė
2020-11-19 – 2022-12-22Švietimo ir mokslo komitetas, Komiteto pirmininko pavaduotoja

Seimo komisijose

2020-12-08Laisvės premijų komisija, Komisijos narė

Seimo frakcijose

2022-01-20Demokratų frakcija „Vardan Lietuvos“, Frakcijos narė
2020-11-13 – 2022-01-20Lietuvos socialdemokratų partijos frakcija, Frakcijos narė

Parlamentinėse grupėse

2021-06-29 Laikinoji Etno bičiulių grupė, narė
2022-12-22 Laikinoji Jaunimo pilietinio patriotinio ugdymo grupė, narė
2021-03-30 Laikinoji Maldos grupė, narė
2020-12-08 Laikinoji Seimo ir akademinės bendruomenės bendradarbiavimo grupė, pirmininkė
2020-12-03 Tarpparlamentinių ryšių su Armėnijos Respublika grupė, pirmininko pavaduotoja
2020-12-10 Tarpparlamentinių ryšių su Sakartvelu grupė, pirmininko pavaduotoja

 

Gimimo data

1958 m. kovo 31 d.

Gimimo vieta

Šilutė

 

 

Išsilavinimas

 

2000

Socialinių mokslų (edukologijos (07S) habilituota mokslų daktarė

1994

Socialinių mokslų (edukologijos (07S) mokslų daktarė

1981

Vilniaus valstybinis pedagoginis institutas (dabar – Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademija), biologijos ir žemės ūkio pagrindų mokytoja

1976

Panevėžio Juozo Balčikonio vidurinė mokykla (dabar – Panevėžio Juozo Balčikonio gimnazija) 

 

 

Darbo patirtis

 

2002–2020

Vilniaus universitetas, profesorė (nuo 2006 m. pagrindinės pareigos)

2004–2018

Vilniaus pedagoginis universitetas (Lietuvos edukologijos universitetas, dabar – Vytauto Didžiojo universiteto Švietimo akademija), profesorė (ne pagr. pareigos)

2013–2016

Vilniaus technologijų  ir dizaino kolegija, Mokslinės taikomosios ir konsultacinės veiklos skyrius, vadovė

2002–2006

Klaipėdos universitetas, profesorė, plėtros ir tarptautinių ryšių prorektorė

2000–2002

Vytauto Didžiojo universitetas, docentė, profesorė

1992–2000

Kauno technologijos universitetas, Administravimo fakulteto asistentė, docentė, prodekanė

1991–2001

Mokslinis švietimo reformos centras (vėliau – Pedagogikos mokslinio tyrimo institutas), jaunesnioji mokslinė bendradarbė, mokslinė bendradarbė

1981–1990

Vilniaus lengvosios pramonės technikumas, dėstytoja

 

 

Politinė karjera

 

 

Nepartinė

 

 

Kita

 

Lietuvos ir užsienio mokslinių žurnalų redakcinių kolegijų narė; Lietuvos švietimo tarybos pirmininkė (2013–2018); LRT tarybos narė (2014–2020); Švietimo ateities forumo prezidentė (2017–2020); Bendrojo ugdymo tarybos prie Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos narė (2018); Jungtinės edukologijos doktorantūros komiteto narė (2010–2020); Europos edukacinio tinklo valdybos narė (EUNEC) (2016–2018); Lietuvos edukacinių tyrimų asociacijos narė, valdybos narė (2017–2020)

Lietuvos ir užsienio moksliniai tyrimai, projektinė, ekspertinė, konsultacinė, pedagoginė veikla. Daugiau kaip 100 mokslinių straipsnių ir 6 monografijų (2 su bendraautoriais) autorė

Apdovanota Lietuvos didžiojo kunigaikščio Gedimino ordino Riterio kryžiumi (2019)

Pomėgiai: poezija, laisvalaikis gamtoje

Kalbos: anglų, rusų, vokiečių

 

 

Šeima

 

Netekėjusi

 

Pateikti teisės aktų projektai

Komandiruotės

2023.01.22 - 2023.01.24Dėl Seimo narių dalyvavimo Europos žaliųjų partijos rengiamame susitikime „Europos žaliosios darbotvarkės iššūkiai ir perspektyvos Lietuvoje“ (Belgijos Karalystė)
2022.06.15 - 2022.06.20Dėl Vilijos Targamadzės dalyvavimo konferencijoje „Moterys, taika ir saugumas“ (Gruzija)
2021.11.11 - 2021.11.13Dėl Seimo valdybos 2021 m. lapkričio 10 d. sprendimo Nr. SV-S-295 „Dėl Raimundo Lopatos dalyvavimo susitikimuose su Sakartvelo valdžios atstovais“ pakeitimo (Gruzija)
2021.11.11 - 2021.11.13Dėl Raimundo Lopatos dalyvavimo susitikimuose su Sakartvelo valdžios atstovais (Gruzija)
2021.10.15 - 2021.10.16Dėl Vilijos Targamadzės dalyvavimo Seinų, Punsko ir Suvalkų krašto pedagogų seminare (Lenkijos Respublika)
2021.09.30 - 2021.10.04Dėl Paulės Kuzmickienės, Raimundo Lopatos, Giedriaus Surplio, Vilijos Targamadzės ir Andriaus Vyšniausko dalyvavimo Sakartvelo vietos savivaldos rinkimų stebėjimo misijoje (Gruzija)
2021.06.17 - 2021.06.22Dėl Armino Lydekos, Vilijos Targamadzės, Tomo Tomilino ir Aurelijaus Verygos dalyvavimo Armėnijos Respublikos Nacionalinio Susirinkimo rinkimų stebėjimo misijoje (Armėnijos Respublika)

Balsavimai

Vieta posėdžių salėje Vieta posėdžių salėje