Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Seimo nario Vytauto Juozapaičio pranešimas: parlamentaras kategoriškai neigia Agnės Širinskienės paskleistą informaciją, kuria galimai maskuojamos Muzikų sąjungos prezidentės neteisėtos veikos

2019 m. gruodžio 2 d. pranešimas žiniasklaidai

Seimo kanceliarijos archyvo nuotr.

 

Seimo Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų frakcijos narys Vytautas Juozapaitis kategoriškai neigia socialiniame tinkle „Facebook“ pateiktus Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) frakcijos narės Agnės Širinskienės teiginius, neva jis yra nesumokėjęs už nakvynę Birštone.

Profesorius V. Juozapaitis teigia, kad 20 metų būdamas Lietuvos muzikos sąjungos (LMS) nariu 2018 m. vasarą dalyvavo Sąjungos organizuotame renginyje, į kurį buvo pakviestas kaip Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, dainininkas, reguliariai mokantis mokesčius šiai organizacijai. Šiame renginyje muzikos profesionalas neatlygintinai dalijosi savo patirtimi ir žiniomis, organizavo kūrybos vakarą. V. Juozapaitis pažymi, kad kaltinimai, neva jis iš renginio išvyko nesumokėjęs apgyvendinimo išlaidų neatitinka realybės, kadangi buvo kviestas asmeniniu Sąjungos prezidentės Audronės Žigaitytės-Nekrošienės kvietimu, be to, apgyvendinimu rūpinosi Sąjunga, kuriai jau 20 metų jis moka.

Tuo pačiu profesorius pažymi, kad šmeižto kampanija prieš jį galimai prasidėjo po to, kai dar balandžio 12 d., kilus įtarimams dėl finansinės ataskaitos Muzikų sąjungos suvažiavime, V. Juozapaitis kreipėsi į Sąjungos prezidentę A. Žigaitytę-Nekrošienę prašydamas pateikti finansinius dokumentus, tačiau jų nesulaukė iki šiol.

„A. Žigaitytė-Nekrošienė kategoriškai atsisakė pateikti dokumentus, taip pažeisdama Įstatus, ir užuot įvykdžiusi teisinę prievolę kartu su LMS tarybos nariu Tomu Bakučioniu, kuris, neįtikėtino sutapimo dėlei, yra aktyvus LVŽS narys, ir drauge su LVŽS atstove A. Širinskiene ėmėsi negarbingos šmeižto kampanijos. Tiesa, prieš akis iškyla deja vu, kuomet gerbiama A. Širinskienė prieš pusantrų metų vykdė panašią akciją ir visiškai teisėtai pralaimėjo Konstituciniam Teismui išaiškinus, kad Seimo narys ne tik turi konstitucinę teisę užsiimti kūrybine veikla, bet ir gauti atlygį. Beje, tuomet gindama mano teisę į kūrybą, ta pati LMS prezidentė A. Žigaitytė-Nekrošienė liudijo mano naudai ir nepateikė jokių pretenzijų man“, – teigė V. Juozapaitis.

Seimo narys V. Juozapaitis taip pat pažymi, kad Teisės ir teisėtvarkos komiteto pirmininkė A. Širinskienė galimai daro poveikį kolegoms ir visuomenei publikuodama šmeižikišką ir tikrovės neatitinkančią informaciją, kol Seimo Etikos ir procedūrų komisijoje vyksta tyrimas dėl šios absurdiškos situacijos.

Seimo nario V. Juozapaičio paaiškinimą Etikos ir procedūrų komisijai galima rasti čia.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys Vytautas Juozapaitis

Tel. (8 5) 239 6559

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2019-12-02 15:28
   Monika Kutkaitytė