Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Švietimo ir mokslo komitetui pristatyta Bendrojo ugdymo turinio atnaujinimo programa

2019 m. gruodžio 5 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Gruodžio 4 d. Seimo Švietimo ir mokslo komiteto posėdyje švietimo, mokslo ir sporto viceministrė Jolanta Urbanovič pristatė Bendrojo ugdymo turinio atnaujinimo programų analizę, atliktą naudojant Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos įrankius ir metodiką.

Posėdyje buvo aptariamos patvirtintos Bendrųjų ugdymo programų atnaujinimo gairės. Tikslas – rengti bendrojo ugdymo turinį, kuris sąlygotų aukštesnės kokybės mokinių pasiekimus. Pasak viceministrės, vadovaujantis šiomis gairėmis, bus atnaujinamos mokomųjų dalykų programos ir koreguojami kiti ugdymo dokumentai. Kartu vyks pasiekimų vertinimo sistemos kaita.

Kitas žingsnis − darbas su mokyklomis ir savivaldybių švietimo padaliniais: bus siekiama maksimaliai juos įtraukti į atnaujinto turinio įgyvendinimą. Taip pat bus didinamos profesinio tobulėjimo galimybės pedagogams, mokyklos bus aprūpinamos moderniomis mokymosi priemonėmis ir kt.

Pasak J. Urbanovič, atnaujinant Bendrąsias programas toliau bus laikomasi į kompetencijas orientuotos ugdymo krypties, ugdomos mokinio socialinės ir emocinės, pažinimo, kūrybiškumo, pilietinės, kultūrinės, komunikavimo kompetencijos.

 

Švietimo ir mokslo komiteto biuro padėjėja Girmantė Petrauskaitė

Tel. (8 5) 239 6858, el. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2019-12-05 09:26
   Jolanta Anskaitienė