Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Seimo nario Dainiaus Kepenio pranešimas: „Neapgalvoti Vyriausybės sprendimai žlugdo Lietuvos sveikatos sistemą“

2021 m. kovo 31 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos frakcijos narys Dainius Kepenis balandžio 1 d. 13.30 val. Seime rengia spaudos konferenciją „Neapgalvoti Vyriausybės sprendimai žlugdo Lietuvos sveikatos sistemą“. Jos metu garsūs Lietuvos sporto, sveikatingumo atstovai ragins Vyriausybę atkreipti dėmesį ne tik į ligų, jų gydymo, bet ir su finansiniais sunkumais vis labiau susiduriantį sveikatos sektorių.

Seimo kanceliarijos archyvo nuotr.

 

Dėl nepamatuotų Vyriausybės sprendimų Lietuvoje žlunga sveikatos sistema, susidaro ydinga, o neretais atvejais ir pražūtinga grandinė. Vieni po kitų užsidaro, bankrutuoja sporto, sveikatingumo klubai. Žlunga šių organizacijų darbuotojų, vadovų, akcininkų planai. Dėl to kenčia žmonių fizinis aktyvumas, kyla nauja širdies ir kraujagyslių, taip pat lėtinių neinfekcinių ligų, tokių kaip piktybiniai navikai, diabetas banga. Be to, Lietuvoje ir taip kelis kartus viršijamas šių ligų Europos vidurkis.

Konferencijos dalyviai dar kartą patvirtins apie prastą situaciją Lietuvos sveikatos sistemoje. Prastai veikianti ligų gydymo sistema europiniame kontekste užima vienas žemiausių vietų, o mūsų sveikatos, ligų prevencijos, sveikatinimo sistema atsiduria dar sudėtingesnėje padėtyje. Sveikatos, jos stiprinimo sektorius šalyje ne pandemijos laikotarpiu sulaukdavo menko valdžios atstovų dėmesio, o pasaulinė pandemija tik dar labiau išryškino didelę prarają tarp ligų, jų gydymo ir sveikatos, jos stiprinimo sistemų finansavimo.

 

Daugiau informacijos:

Seimo narys

Dainius Kepenis

Tel. (8 5) 239 6603

El. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2021-04-01 08:41
   Monika Kutkaitytė