Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Ekskursijos Seime laikinai bus organizuojamos tik ne Seimo posėdžių dienomis

 2021 m. spalio 20 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

Seimo valdybos sprendimu, nuo spalio 25 dienos Seime bus galima organizuoti ne daugiau nei keturias ekskursijas per dieną ir tik ne Seimo posėdžių dienomis.

Seimo kanceliarijos archyvo nuotr.

 

Norintiems atvykti į ekskursiją ar edukacinį užsiėmimą reikalinga išankstinė registracija

Be išankstinės registracijos kiekvienas sostinės gyventojas ar svečias gali užsukti į Seimo lankytojų centrą ir apžiūrėti jame veikiančias parodas ir ekspozicijas

Apsilankyti Seimo lankytojų centre, įsikūrusiame Gedimino pr. 60, galima pirmadieniais–ketvirtadieniais nuo 8 iki 17 val., penktadieniais – nuo 8 iki 15.45 val. Įėjimas laisvas. Daugiau informacijos tel. (8 5) 239 6600.

Visi į Lietuvos Respublikos Seimą ar Seimo lankytojų centrą atvykstantys lankytojai, kurie yra vyresni nei 16 m., privalo turėti galimybių pasą (arba pagal Europos Komisijos reikalavimus parengtą Europos Sąjungos skaitmeninį COVID pažymėjimą).

 

Visų atvykusiųjų į Seimo rūmus prašoma nuolat dėvėti apsauginę kaukę, išlaikyti ne mažesnį nei 2 metrų atstumą nuo kitų asmenų, atsižvelgti į darbuotojų prašymus, laikytis kosėjimo ir čiaudėjimo etiketo.

 

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamentas

Tel. (8 5) 239 6666, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2021-10-20 10:12
   Monika Kutkaitytė