Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Seimo valdyba pritarė Agnijos Tumkevič kandidatūrai į Seimo nuolatinio atstovo Jungtinėse Amerikos Valstijose pareigas

2022 m. vasario 24 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

Seimo valdyba, vadovaudamasi Seimo nuolatinio atstovo įstatymu, bendru sutarimu pritarė Agnijos Tumkevič  kandidatūrai į nuolatinio atstovo Jungtinėse Amerikos Valstijose pareigas.

Kandidatūrai raštu taip pat privalo pritarti Lietuvos užsienio reikalų ministras.

Šiuo metu A. Tumkevič dirba Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto biuro patarėja.

 

Gyvenimo aprašymas

 

Seimo nuolatinio atstovo pareigybės aprašyme numatyta, kad nuolatinis atstovas  bendradarbiaudamas su Seimo padaliniais ir Lietuvos Respublikos diplomatine atstovybe užsienio valstybėje, organizuoja Seimo narių vizitus į užsienio valstybės parlamentą; padeda organizuoti užsienio valstybės parlamento narių ir parlamento administracijos darbuotojų vizitus į Lietuvą; dalyvauja Seimo ir užsienio valstybės parlamento pirmininkų, parlamento generalinių sekretorių susitikimuose ir kituose svarbiuose bendruose institucijų renginiuose; reguliariai teikia Seimui, Seimo valdybai, Seimo komitetams, Seimo kancleriui, Seimo kanceliarijos padaliniams informaciją apie užsienio valstybės parlamento veiklą, iniciatyvas, pasiūlymus, pozicijas Lietuvai aktualiais klausimais ir kt.  

 

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėja Jolanta Anskaitienė

Tel. (8 5)  239 6508, el. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2022-02-24 14:05
   Jolanta Anskaitienė