Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Seimo viešbutyje apgyvendintas 61 karo pabėgėlis iš Ukrainos

2022 m. balandžio 11 d. pranešimas žiniasklaidai

 

Seimo viešbutyje šiuo metu apgyvendintas 61 nuo karo Ukrainoje nukentėjęs asmuo, tarp jų čia priimta 15 šeimų su 23 vaikais. Jie apgyvendinti 16 Seimo viešbučio butų. Dar dviejuose atsilaisvinusiuose butuose nuo karo nukentėjusius asmenis numatoma apgyvendinti artimiausiu metu. Nukentėjusius asmenis, prioritetą teikiant pažeidžiamiems asmenims, parinko VšĮ „Stiprūs kartu“.

Prieš suteikiant apgyvendinimo vietas nuo karo nukentėjusiems asmenims, Seimo kanceliarijos bendruomenė iš anksto pasirūpino ir pagelbėjo būtiniausiais buities daiktais, maisto ruošimo ir higienos priemonėmis.

Nukentėjusių asmenų gyvenimo Seimo viešbutyje išlaidos (už šaltą ir karštą vandenį, elektros energiją, šiluminę energiją ir komunalines paslaugas) bus kompensuojamos ir apmokamos iš Seimo kanceliarijos lėšų.

Gyvenamosios patalpos karo pabėgėliams suteiktos 3 mėnesiams. Vėliau šis terminas, nepasikeitus situacijai, galės būti pratęsiamas kas 3 mėnesius, bet ne ilgiau kaip iki 2023 m. kovo 4 d. – iki laikinosios apsaugos Lietuvos Respublikoje suteikimo užsieniečiams laikotarpio pabaigos, nustatytos Vyriausybės nutarime.

Seimas kovo 24 d. priėmė Seimo statuto pakeitimus, kuriais nusprendė sudaryti galimybę laisvas gyvenamąsias patalpas Seimo viešbutyje panaudoti teikiant pagalbą nuo karo nukentėjusiems asmenims. Sprendimą dėl laisvų gyvenamųjų patalpų suteikimo karo pabėgėliams iš Ukrainos priima Seimo kancleris Seimo valdybos nustatyta tvarka ir sąlygomis.

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėjas

Rimas Rudaitis

Tel. (8 5)  239 6132, el. p. [email protected]

   Naujausi pakeitimai - 2022-04-11 11:50
   Rimas Rudaitis