Privalomi slapukai

Įjungta
Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

ĮjungtaIšjungta
Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Seimo Lankytojų centras kviečia kartu paminėti Laisvės gynėjų dieną

2023 m. sausio 9 d. pranešimas žiniasklaidai 

 

Laisvės gynėjų dienai paminėti sausio 12–13 dienomis Seimo lankytojų centras parengė programą vaikams, šeimoms ir koncertą bei susitikimą centro lankytojams.

Sausio 12 d. 10–11 val. ir 11–12 val. vyks nuotaikingos edukacijos – kūrybinės valandėlės mažiesiems, viktorina, filmų peržiūros, bus galima apžiūrėti eksponuojamas parodas:

„APGYNĘ LAISVĘ – 1991 m. sausis Algimanto Maskoliūno fotografijose“;

„BARIKADŲ PLAKATAI. 1991-ųjų sausis“;

Slovakijos meno parodą, skirtą Lietuvos ir Slovakijos diplomatinių santykių užmezgimo 30-mečiui.

16–17 val. į išskirtinį koncertą pagal Pauliaus Širvio eiles „Ilgesys ta giesmė“ Jus pakvies Kaišiadorių rajono savivaldybės Žiežmarių kultūros centro vokalinio ansamblio „Žiežmara“ vyrai, vadovaujami Juozo Krinicko. Tai energingas, jaunatviškas ir kūrybai atsidavęs kolektyvas, kurio atliekamos dainos sušildo, paguodžia ir džiugina.

18 val. prasidės Seimo lankytojų centro parengtas intriguojantis susitikimas su pirmaisiais asmens sargybiniais, kurie, atkūrus Nepriklausomybę, rizikuodami gyvybe, saugojo mūsų valstybės vadovus. Asmens sargybinio profesija dažnai įsivaizduojama, kaip paslaptinga, pavojinga ir ,žinoma, romantiška. Turbūt daugelis mūsų esame matę „kultinį“ kino filmą „Asmens sargybinis“ su nuostabiąja Vitnei Hjuston (Whitney Houston) ir Kevinu Kostneriu (Kevin Costner)… Romantika ir tikrovė.

Koks buvo pirmųjų Lietuvos asmens sargybinių kelias pasakos Stasys Sabalius, Giedrius Dambrauskas, Jonas Užusienis ir Raimondas Bučys.

Susitikimo metu veiks nedidelė fotografijų, dokumentų, specialiųjų ryšio priemonių ir kt. ekspozicija.

Sausio 13 d. Seimo lankytojų centras kvies užsukti ir su arbatos puodeliu dideliame ekrane kartu stebėti Laisvės gynėjų dienos minėjimą ir Laisvės premijos įteikimo ceremoniją Seimo Kovo 11-osios Akto salėje (pradžia 10 val.).

12.30–15 val. Seimo lankytojų centre bus demonstruojama vaizdo medžiaga apie Sausio įvykius (II a. konferencijų ir edukacijų erdvės), vyks viktorina, bus galima apžiūrėti parodas.

 

Parengė

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro vyriausioji specialistė

Saulė Eglė Trembo

Tel. (8 5)  239 6203, el. p. [email protected]

 

Daugiau informacijos:

Seimo lankytojų centro biuro vyresnioji patarėja

Audronė Bielinienė

Tel. (8 5) 239 6343, el. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2023-01-09 13:53
   Eglė Saulė Trembo