Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Seimo Pirmininkė sveikina Estiją Nepriklausomybės dienos proga

2023 m. vasario 24 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen savo ir Seimo vardu pasveikino Estijos Rygikogo Pirmininką Jurį Ratasą (Jüri Ratas) ir parlamento narius Nepriklausomybės dienos proga.

„Prieš 105 metus paskelbta Estijos Nepriklausomybės deklaracija įtvirtino pamatines vertybes – nepriklausomybę ir demokratiją. Minėdami šį šviesų įvykį šiais metais, deja, galvojame apie pamintą demokratiją, laužomus tarptautinės teisės principus, žmogaus teisių ir laisvių pažeidimus, brutalų Rusijos karą Ukrainoje ir žiaurumą.

Nacionalinės šventės proga linkiu Jums susitelkimo, išminties ir drąsos priimant sprendimus, toliau nacionaliniu ir tarptautiniu lygmenimis puoselėti ir ginti Estijos Nepriklausomybės deklaracijoje įtvirtintas vertybes“, – sveikinime rašė V. Čmilytė-Nielsen.

 

Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen

atstovė spaudai Ilona Petrovė

Tel. (8 5) 239 6030

Mob. 8 698 42 071

El. p.  [email protected]

www.lrs.lt

   Naujausi pakeitimai - 2023-02-24 14:16
   Monika Kutkaitytė