Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Dėl žurnalistų darbo Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimo renginiuose

2023 m. kovo 8 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

Kovo 11 d., šeštadienį, Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimo renginiuose, vykstančiuose Lietuvos Respublikos Seime, akredituoti žiniasklaidos atstovai galės dirbti įprasta tvarka.

Pageidaujančių dirbti, bet nuolatinės akreditacijos neturinčių žiniasklaidos atstovų maloniai prašome iki kovo 10 d., penktadienio, 14 val. kreiptis el. paštu [email protected] dėl vienos dienos leidimo (prašymą turi atsiųsti atstovaujamos žiniasklaidos priemonės redaktorius, prodiuseris ar pan.). Vienos dienos leidimą bus galima atsiimti kovo 11 d. Seimo III rūmų Leidimų biure (būtina turėti galiojantį asmens tapatybę įrodantį dokumentą).

Kovo 11 d. 10 val. vyksiančio iškilmingo minėjimo ir Valstybės Nepriklausomybės stipendijos įteikimo ceremonijos metu į ložę virš pagrindinio įėjimo į Kovo 11-osios Akto salę bus įleidžiami fotografai ir operatoriai. Atvykti žiniasklaidos atstovų prašome ne vėliau kaip iki 9.50 val.

Prireikus galėsime pasidalinti tiesiogine minėjimo transliacija ir renginio vaizdo įrašu.

 

Atkreipiame dėmesį, kad visos nuotraukos bus prieinamos Seimo „Flickr“ paskyroje. Naudodami būtinai nurodykite autorių ir pažymėkite, kad nuotraukos – Seimo kanceliarijos.

 

Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienos minėjimo renginių programa

 

 

Daugiau informacijos:

Informacijos ir komunikacijos departamento

Spaudos biuro patarėja

Monika Kutkaitytė

Tel. (8 5) 239 6666, el. p. [email protected]

 

   Naujausi pakeitimai - 2023-03-08 13:08
   Monika Kutkaitytė