Privalomi slapukai

Privalomi (seanso) slapukai naudojami e-seimas.lrs.lt ir www.e-tar.lt svetainėse, jie reikalingi pagrindinių svetainės funkcijų veikimui užtikrinti ir Jūsų duotam sutikimui su slapuku išsaugoti, jei tokį davėte. Svetainės negalės tinkamai veikti be šių slapukų.

Statistikos slapukai

Analitiniai slapukai (Google Analytics) padeda tobulinti svetainę, renkant ir analizuojant informaciją apie jos lankomumą.

A
A
A
Neįgaliesiems
Visuomenei ir žiniasklaidai

Išplėstinė paieška Išplėstinė paieška

Seimo Pirmininkė reiškia užuojautą dėl Justino Stonio mirties

2023 m. kovo 17 d. pranešimas žiniasklaidai (daugiau naujienų)

 

Seimo Pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen Seimo ir savo vardu reiškia užuojautą dėl 2018 metų Gabrielės Petkevičaitės-Bitės atminimo medalio „Tarnaukite Lietuvai“ laureato, profesoriaus, gamtos filosofijos mokslų daktaro, išradėjo, Smalininkų senovinės technikos muziejaus įkūrėjo Justino Stonio mirties.

„Netekome vieno iš Lietuvos šviesuolių, aistringo muziejininko, kūrybingo ir produktyvaus mokslininko. J. Stonys siekė ne tik išsaugoti inžinerinį paveldą, bet, svarbiausia, jį perduoti ir įkvėpti ateities kartas.

Reiškiu nuoširdžią užuojautą šeimai, mokiniams ir visiems, kurie pažinojo šią šviesią asmenybę“, – sako V. Čmilytė-Nielsen.

 

Seimo Pirmininkės Viktorijos Čmilytės-Nielsen

atstovė spaudai Ilona Petrovė

Tel. (8 5) 239 6030

Mob. 8 698 42 071

El. p.  [email protected]

www.lrs.lt

   Naujausi pakeitimai - 2023-03-17 14:44
   Monika Kutkaitytė